Plačilo položnice na pošti – provizija
Jaz sem ravno včeraj spraševala na pošti, kako to gre pri njih.
Za vse položnice, ki so napisane že ko jih dobiš (da je ne napišeš sam) je provizije 96 centov ne glede na vsoto ki je na položnici, za vse ostale (tiste ki jih napišeš sam in plačaš) pa je 96 centov do zneska 96 evrov, vse kar je več kot 96e, je 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od zneska ki je napisan na položnici.
Tako so meni razložili včeraj.
Forum je zaprt za komentiranje.