Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Plača?

Plača?

Zanima me kakšno plačo lahko pričakuje nekdo ki je diplomran ekonomist in je pri podjetju ( kjer se bo zaposlil) delal 1 leto in pol kot študent.
Je pa manjše podjetje zaposlenih 7 ljudi.

A je minimalna plača za tako izobrazbo določena? Kolikšna pa je?

Hvala v naprej!

Če je podjetje privatno 8kar verjetno itak je) nimam pojma. Pri državnih zadevah pa je približno takole – če še nimaš diplome: 145000, če pa jo imaš 180000.
Po moje so to kar okvirne plače.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close