Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Plača v Manikira salonih v Intersparih? Plača v Manikira salonih v Intersparih? anonimni uporabnik 09.11.2012 ob 16:27 zadnji odgovor 09.11.2012 ob 20:45 Zanima me če katera ve kakšno je plačilo v Manikira salonih, ki so v Intersparih,Merkatorjih? Prijavi Goldfish 09.11.2012 ob 20:45 zadnji odgovor 09.11.2012 ob 20:45 Žal za plačo ne vem. Sem pa naletela na študentke višjih letnikov faksa, ki jim to predstavlja dodaten zaslužek in hobi. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.