Ma ta Pika je največja afna kar jih je. V srednji šoli se je vrgla na kolena pred enga prfoksa (pred vsemi, na hodniku) in ga v solzah prosla naj ji da 2.Sej ne rečem, postavo ma dobro, v obraz pa res ni nč posebnega. Je milijon punc lepših. Pol pa pišejo po časopisih da je lepa. Halo? Za koga?