Pika Božič in Sava
Problem pri nas je tudi, da sposobnost pri marsikom ne sovpada z izobrazbo, česar se ne preverja v JU, ker je preveč svobode in premalo nadzora. V Nemčiji npr. nek gradbeni inženir ne bo začel nekje zgoraj, da bi samo diktiral z belo srajco takoj po šolanju, ampak bo tudi sam do ušes v blatu kot preostali delavci z nič večjo plačo, šele kasneje bo imel možnosti napredovanja, če se izkaže.
Forum je zaprt za komentiranje.