Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pika Božič in Sava

Pika Božič in Sava

Ja, ampak seljaki se rodijo tudi v mestu.

NM-3w ima vse pod kontrolo. Ampak on ima itak tako zmogljive možgane, da plonk listkov ne potrebuje.

Problem pri nas je tudi, da sposobnost pri marsikom ne sovpada z izobrazbo, česar se ne preverja v JU, ker je preveč svobode in premalo nadzora. V Nemčiji npr. nek gradbeni inženir ne bo začel nekje zgoraj, da bi samo diktiral z belo srajco takoj po šolanju, ampak bo tudi sam do ušes v blatu kot preostali delavci z nič večjo plačo, šele kasneje bo imel možnosti napredovanja, če se izkaže.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close