Pika Božič in Sava
Očitno ji je njen možek Andrej Slapar sin Generala Slaparja zrihtal službico v Savi. Punca ima končano OŠ fino ni kej :)))
https://www.facebook.com/DenisAvdicShow/posts/572919909411683
a misliš, da zraven še žvižga? 🙂
Zaposlili naj ib jo na področju glasbene animacije.
http://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-trac/pika-bozic-sluzbo-v-savi-dobila-zaradi-svojega-fanta
neglede čigav je Triglav … so od Triglava firme “privat”!! … privat pomeni, da ima lastnik ime, davčno številko … različno od vladnih agencij ☺ (vladni so npr. muzeji, galerije, Cankarjev dom, Opera, elektro holding, …. Občinski Snaga, vodovod & kanalizacija, šole, vrtci …
sicer precej konfuzno lastništvo … ampak tako je v ekonomiji opredeljeno lastništvo ☺
Seba111, mene čudi to, da si presenečen. Ženska ima samo OŠ izobrazbo, ampak si je našla možeka, ki je vpliven. Je pač pokazatelj krutega dejstva, da pri nas izobrazba ni najpomembnejši kriterij za zaposlitev. Sposobnosti pa itak nihče ne preverja.
Primer Severine: ženska ima prav tako samo dokončano osnovno šolo, ampak na njene koncerte hodijo izobraženi ljudje. Posledično ona služi več kot oni.
neglede čigav je Triglav … so od Triglava firme “privat”!! … privat pomeni, da ima lastnik ime, davčno številko … različno od vladnih agencij ☺ (vladni so npr. muzeji, galerije, Cankarjev dom, Opera, elektro holding, …. Občinski Snaga, vodovod & kanalizacija, šole, vrtci …
sicer precej konfuzno lastništvo … ampak tako je v ekonomiji opredeljeno lastništvo ☺[/quote]
To nima pomena posredno so vse te tvoje privat firme v državni lasti, ker je triglav državni in tako je tudi kadrovanje se pravi politično :))
No, ja. V Sloveniji pogosto gledajo samo stopnjo izobrazbe, ne pa tega, kaj oziroma koliko znanja se za njo dejansko skriva.
Piko so pa itak zaposlili za to, da bo pela. Verjamem pa, da bi brez možeka, to službo dobila kakšna druga slovenska pevka, ki ima vsaj srednjo šolo končano.[/quote]
Antilopa s tem ko podpiraš levico oz. mafijsko levico podpiraš tovrstno praxo.
No, ja. V Sloveniji pogosto gledajo samo stopnjo izobrazbe, ne pa tega, kaj oziroma koliko znanja se za njo dejansko skriva.
Piko so pa itak zaposlili za to, da bo pela. Verjamem pa, da bi brez možeka, to službo dobila kakšna druga slovenska pevka, ki ima vsaj srednjo šolo končano.[/quote]
a nisi ti tudi “zaposlena” v možekovi službi … pa ne delaš drugega kot tuka “svi.raš ku.r.cu” ☺
No, ja. V Sloveniji pogosto gledajo samo stopnjo izobrazbe, ne pa tega, kaj oziroma koliko znanja se za njo dejansko skriva.
Piko so pa itak zaposlili za to, da bo pela. Verjamem pa, da bi brez možeka, to službo dobila kakšna druga slovenska pevka, ki ima vsaj srednjo šolo končano.[/quote]
a nisi ti tudi “zaposlena” v možekovi službi … pa ne delaš drugega kot tuka “svi.raš ku.r.cu” ☺[/quote]
NE, NISEM.
Udba zatajila? :)))
neglede čigav je Triglav … so od Triglava firme “privat”!! … privat pomeni, da ima lastnik ime, davčno številko … različno od vladnih agencij ☺ (vladni so npr. muzeji, galerije, Cankarjev dom, Opera, elektro holding, …. Občinski Snaga, vodovod & kanalizacija, šole, vrtci …
sicer precej konfuzno lastništvo … ampak tako je v ekonomiji opredeljeno lastništvo ☺[/quote]
To nima pomena posredno so vse te tvoje privat firme v državni lasti, ker je triglav državni in tako je tudi kadrovanje se pravi politično :))[/quote]
Triglav ima precej razpršene lastnike — delničarje.
a si ti tudi “politično” kadrovan .. če imaš “službo” ???
No, ja. V Sloveniji pogosto gledajo samo stopnjo izobrazbe, ne pa tega, kaj oziroma koliko znanja se za njo dejansko skriva.
Piko so pa itak zaposlili za to, da bo pela. Verjamem pa, da bi brez možeka, to službo dobila kakšna druga slovenska pevka, ki ima vsaj srednjo šolo končano.[/quote]
a nisi ti tudi “zaposlena” v možekovi službi … pa ne delaš drugega kot tuka “svi.raš ku.r.cu” ☺[/quote]
Uf vidva pa dosti vesta en o drugemu haha :)))
Bikini, težko je objektivno oceniti ali sposobnost posameznika ustreza izobrazbi. Če vidim žensko ali moškega, ki se obnaša trapasto, mu nobena izobrazba ne pomaga. Naši južni bratje pravijo: “Možeš istjerati seljaka iz sela al’ nikako selo iz seljaka.” Ali v prevodu – nekateri ostanejo zaplankani ne glede na to, da so končali šolo, se dobro zaposlili in morda tudi živijo ali vsaj delajo v večjem mestu.
Forum je zaprt za komentiranje.