Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek piercing

piercing

a mogoče kera ve, če ti pri luknjanju pod ustnico (brada) dajo kšno inekcijo al to kr “na živo” delajo?
lp, daisy

Ojla!

Moja kolegica ga ima pod spodnjo ustnico pa so ji na živo prebodli z iglo, baje ne boli tako kot zgleda:)

ah, kakšni injekcijo??? kaj ti pa je 😉
direkt- sam pištolco v roke vzame, pa pič!

Različno. Ponekod delajo na živo, ponekod našpricajo s sprejem, za injekcije pa ne bi vedela, bi se mi pa zdelo logično, da če jo kdo zahteva, da tudi dobi, magari za doplačilo.

Tudi moja prijateljica si je dala tak piercing, pa je rekla, da skoraj ni čutila. Edino nekaj dni je rabila, da se je privadila nanj.

Mene zanima, če kdo ve, kje je v v Mariboru kakšen piercing studio ????

Pošlji oblikovano (03-12-04 16:49)

Kiaara

kiaara,

takoj ko najdem denarnico, ti sporočim za piercing studio v Mb, fulll vredu je tip, ime mu je Uroš, pa ful dosti piercingov ima na razpolago tam!!!
Jaz sem bila full zadovoljna in ga ne bi več dala ven, boli pa nena nič!!!!

ok se javim

bye

Super, res hvala ! Te smem vprašat, kje pa imaš piercing, no ker si rekla, da ga nebi več dala ven ! Jaz bi ga tud ful rada imela v popku in jeziku, samo malo pa me je vseeno strah ! No za zdaj imam piercin v nosu ( so mi delali, ko sem bila v Zadru, mam že 6 let ), zdaj bi si dala v uho zgoraj v hrustanec, pa mela bi še kdaj kasneje v popku ali jeziku, kot sem ti že prej omenla !

čao

Pošlji oblikovano (04-12-04 12:39)

Kiaara

Kiaara

Jaz sem si ga dala delat v MB pri enemu v Novi vasi (nisem iz MB).

Ful sem zadovoljna. Imam ga že kar nekaj let (v popku), sedaj sem ga začasno dala ven, ker sem noseča in mi je popek dobesedno napihnilo navzven in ni placa za uhan :)) Bom ga pa dala po porodu nazaj.

Nekaj let preden sem šla v MB, sem si ga dala delat v LJ- pri eni kozmetičaki. Pravo sranje! Več kot pol leta se mi je gnojilo in rdečilo, tako da ga sploh nisem upala nobenemu pokazat.

Ta, ki ga imam sedaj pa se mi je celil cika 10 dni, mogoče kak dan več. In od takrat je ful v redu.

Ta tip, ki to dela je res dober, naredi tako kot je treba. Malo več je treba plačati, a se izplača. Jaz sem dala 10.000, a mi ni žal niti stotina. Res! Uhan dobiš pri njemu (si ga izbereš)- ima tudi ceneje, odvisno kateri uhan vzameš.

Njegova tel. je: 041/676-623

Upam, da se boš prav odločila!

LP, Bani

Ojla Bani, hvala za odgovor in telefonsko, si bom šla pogledat, v popku bi tud jaz ful rada imela ! Je pa res, da moraš ful pazit kam oz. k komu greš !
Hvala še enkrat !

Lp,

Pošlji oblikovano (04-12-04 15:31)

Kiaara

Superca, heheh, ŽE MAM, JE ŽE MIMO !!! Hvala za informacije, so pomagale ! čao

Kiaara

a mate kakšne slabe izkušnje s piercingom v jeziku? me resno mika..

zanima me če dajo injekcijo za pircing v usnicii

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close