Permanentni make-up
Živijo.
Zadnja leta se marsikakšna ženska poslužuje permanentnega make-upa. Zanima me ali ga že uporabljate – imate kakšnje izkušnje, kaj ste že uporabile/sprobale? Zakaj ga ne bi nikoli/ponovno uporabile? Kako se obnese, koliko časa je trajen, morebitne reakcije kože, ipd. V naprej hvala za vse odgovore!
Sama nimam izkušenj s permanentnih make-upom.
[img]http://farm9.staticflickr.com/8024/7692928006_3423e6c47f.jpg[/img]
Če pogledam sliko te ženske, me sploh ne prepriča. Permanentnega make upa ne bi imela, ker mi ni všeč recimo obroba spodnje veke ter obroba in polnjenje ustnic. To je tetovaža, čeprav z leti zbledi. Vedno se najdejo tudi minute za ličenje.
Permanentnost ti omogoča urejenost (kao) vedno in povsod…po intenzivnem športanju ali po valjanju v blatu, ni treba da zgledam kot cenena roba, z masko na obrazu:).
Ne vem, koliko so snovi, ki se uporabljajo pri permanentnem make-upu kontrolirane.
Meni so blazno všeč tatuji in sem si želela privoščiti enega pravega (ne tiste, ki trajajo le par tednov). Pa po dolgem raziskovanju sem obupala, ker nihče točno en vem, kaj je v teh barvah in iz zdravstvenih razlgovo si ne morem privoščiti, da bi s tatoojem nanesla na svoje telo kakšne kovine
Seveda gre za sorto tetovaže, obstojnost je 2-6 let. To, o čemer ti pišeš, so začetki permanentnega make upa:).
Forum je zaprt za komentiranje.