Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Permanentni make-up

Permanentni make-up

Živijo.
Zadnja leta se marsikakšna ženska poslužuje permanentnega make-upa. Zanima me ali ga že uporabljate – imate kakšnje izkušnje, kaj ste že uporabile/sprobale? Zakaj ga ne bi nikoli/ponovno uporabile? Kako se obnese, koliko časa je trajen, morebitne reakcije kože, ipd. V naprej hvala za vse odgovore!

Sama nimam izkušenj s permanentnih make-upom.

[img]http://farm9.staticflickr.com/8024/7692928006_3423e6c47f.jpg[/img]

Če pogledam sliko te ženske, me sploh ne prepriča. Permanentnega make upa ne bi imela, ker mi ni všeč recimo obroba spodnje veke ter obroba in polnjenje ustnic. To je tetovaža, čeprav z leti zbledi. Vedno se najdejo tudi minute za ličenje.
Permanentnost ti omogoča urejenost (kao) vedno in povsod…po intenzivnem športanju ali po valjanju v blatu, ni treba da zgledam kot cenena roba, z masko na obrazu:).

Jaz sem proti izdelavi obrobe ustnic in senčila na vekah.
Se mi pa zdi barvanje obrvi in trepalnic pa cool….ne vem. Ne zdi se mi, da se preveč posega v samo kožo oziroma nekaj kar bi lahko pustilo večje posledice ali izgledalo preveč nenaravno…

Ne vem, koliko so snovi, ki se uporabljajo pri permanentnem make-upu kontrolirane.
Meni so blazno všeč tatuji in sem si želela privoščiti enega pravega (ne tiste, ki trajajo le par tednov). Pa po dolgem raziskovanju sem obupala, ker nihče točno en vem, kaj je v teh barvah in iz zdravstvenih razlgovo si ne morem privoščiti, da bi s tatoojem nanesla na svoje telo kakšne kovine

To ni tetovaža!!! Z leti zbledi??? Resno?! A-aaa! Po nekemu mesecu se ti odstrani. Jst drugače ne priporočam. Je šla kolegica, pa se ji nič ni poznalo…nevem pa kako se bo obneslo na tebi 🙂

Pa veliko sreče!!! 🙂

Seveda gre za sorto tetovaže, obstojnost je 2-6 let. To, o čemer ti pišeš, so začetki permanentnega make upa:).

http://www.permanent.si/permanentni_make_up

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close