perfuknjene reklame
Ta je še prav posebno čudovita: To bluzo sem kupila prav za tisto zabavo…tam je bil tudi tisti važič…in bila sem v središču pozornosti, večer je bil rešen….skratka, treba je imeti PERSIL.
Možgane nam perejo na 90 – 60 – 90 !
To so, BTW, tudi manekenske mere, ne samo stopinje celzija.
Imate tudi vi svojo omiljeno reklamo?
Ljubke pozdravčke od vaše Okrutnice…
mislim, da če bi se pogovarjali o tem, katere reklame sploh so dobre, da bi imeli dost manj za napisat!
men so na primer glupe vseeee reklame za pralne praške, mehčalce, čistila, pa tud za kakšno hrano, joj, pa za žvečilke (!!!), pa za tiste neke osvežilce zraka… uh, kolk bi še lahk pisala…
zlo so mi pa dobre kakšne reklame kot so za simobil (tista, ko tipa lovi račun- pa še dobra muzka je zravn), triglav (ko čistilka namerava očistit sliko), pa po navadi še za kakšne znamke avtomilov (renault, peugeot)…
pa lep večer!
Forum je zaprt za komentiranje.