Pedofili
Orka, imaš čisto zgrešene pojme. Naprimer če 50-letni seksa s 15-letno punco ni kaznivo. Če pa 17-letni mulc seksa s 14-letnico pa je to pedofilija in je tudi lahko kaznivo. Razumeš? Seveda govorim o prostovoljnih spolnih odnosih, kjer sta oba za.
Ni važno, koliko je star storilec ali storilka, važno je koliko je stara žrtev. In ta meja je pri 15-tih letih. Če ima kdo rad otroke (pod 15 let) je pedofil, če pa ima rad starejše pa ni, neglede na njegovo starost.
Meni se ne zdi prav nič sporno, če se ljubita in seksata 50-letnik in 16-letnica. Najbrž je zanjo celo boljše, ker je on bolj izkušen in ji bo znal pokazat lepoto ljubezni. Tudi manj je verjetno, da jo bo imel samo za eno noč. Samo takih primerov je malo, ker moški pri 50-tih mladoletnicam praviloma niso všeč.
Megaboy in Spider –
seveda tudi dekle, ki jo mikajo starejši gospodje, ni ravno čisto OK. Saj poznate zgodbice o psihološko motenih ljudeh? Ko deklica išče nadomestilo za očeta?
Če 17-letnico mika 20-letnik, je vse čisto normalno.
Problem je, ko hoče 43-letnik prepričati javnost, da si ga je 13-letnica zaželela. Tega pa ne kupim!
Starosno pestre veze lahko imajo lepo skupno prihodnost, a le tedaj, ko je tudi mlajši partner že dovolj zrel. Kar pa z manj kot 15 leti nikakor ni.
To sem mislila!
Ko sem bila mlada rosnih 17, so me mikali fantje med 17 in 19. Ostali ne. Nisem iskala nekoga, ki bi me ne vem koliko naučil in ki bi mi ne vam kaj vse nudil (tudi v materialnem smislu). Iskala sem preprosto nekoga, ki bo enako neresen in neizkušen kot jaz. Ravno za to, kar sem napisala – da bova skupaj odkrivala Ameriko in svet – na vseh področjih!!!
..ej, tepkoti, pri pedofiliji gledate le na tisto magično mejno starost 16 let….
raje razmišljajte o starosti pod 10 let..takrat gre za hude oblike pedofilije…
..mene trenutno muči vprašanje glede mojega 6 letnega sina, ker ga trener skoz hvali, ko stojijo v vrsi ga ima vedno zraven sebe, ko je konec treninga ga poboža po laseh in mu reče danes ti je šlo pa super….
in zdaj se sprašujem..ali mu je res tolk simpatičen, ima poseben odnos do njega zato ker je najmlajši v skupini in ga hoče s tem vzpodbujati, da ne bi prehitro obupal ali so mu všeč majhni fantki….????
evo to je konkretno razmišljanje o pedofiliji..ne pa o 16 letnicah pri kateri ne veš a je ona moškega zapeljala ali on njo:))
*******Sploh veš koliko je posilstev na račun internetnih pedofilov, ki majhne punčke nagovorijo, da se v tajnosti sestanejo z osebo, nato pa bbuummm in posledice so tu ???!!!!******
Res ne vem, za kakšen konkreten primer pa tudi še nisem slišal.
Škoda da nikoli ne chatam, bi morebiti postal bolj razgledan.
Bral sem pa, da je okoli 90% spolnih zlorab v družinskem okolju, kjer se žrtev in storilec dobro poznata.
Da to je pa že zelo resen problem.Izpiši sina iz tega krožka.Prepričaj sina dokler se ne zgodi kaj pretresljivega.Dandanes je spolnih iztirjencev,pedofilov in raznih blaznežev vse več.Kdo bo pazil na otroke če ne starši.Še popravek,da smo zgoraj govorili o 14 letnicah,kar pa je manj od 16.(včerajšnji film ob 9 ih na pop tv)
men se zdi tud mal brezveze neko paniko pred neznanci zbujat, ker je blo že tolkrat povedano, da se večina spolnih zlorab zgodi v domačem okolju, očka, dedek, stric, družinski prijatelj, sosed….
ampak za te osebe bi glih tisti, ki se najbolj zgražate nad nekimi bavbavi z interneta rekli “ne on pa sigurno ni sposoben česa takega, pa sej je tko prijazen”
pa tud ne moremo mešati pravega pedofila s pohotnežem, ki ima rad najstnice, ker ta, čeprav ima določene probleme sam s sabo vendarle ni tako hudo moten kot pedofil
sicer je pa menda med tistimi, ki zlorabljajo samo 10% pravih pedofilov, ki so bili v otroštvu tudi sami žrtve, drugo so nasilneži, ki s posilstvom ali drugo vrsto zlorabe dokazujejo svojo premoč nad žrtvijo (pa naj bo to otrok ali mladostnica ali odrasla ženska)
kakorkoli, te izmečke obeh kategorij vsaj v zaporu (če seveda tam pristanejo) doleti primerna kazen
zdaj eden od teh celo napoveduje tožbo proti državi, ker soga zaporniki redno pretepali, in glede na to, kakšno jebeno sodtvo imamo, bo verjetno še dobil odškodnino
Forum je zaprt za komentiranje.