Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pecivo za rojstni dan

Pecivo za rojstni dan

Naslednji teden praznujem rojstni dan. Rada bi en recept (ali več), da naredim pecivo za sodelavce. Nekaj takega, da se speče v večjem pekaču, je ZELO dobro :)))) in sočno. Pa da ga lahko spečem vsaj en dan prej. Imate kakšno fajn idejo, da jih razveselim?

jabolčni ali sirov, lahko pa narediš tudi mesni burek, če imate v službi mikrovele

Ne vem kok vešča si v peki ampak meni je všeč:
limonina pita ali bela pita, skutine ledene kocke, rafaelo pecivo, itd, Vsi recepti so dobro napisani na kulinarika.net

Še moj predlog:

rumove kocke – http://www.kulinarika.net/recepti/7219/sladice/rumove-kocke/
čokoladne lunice – http://www.kulinarika.net/recepti/3152/sladice/lunice/
marmorni kolač – http://www.kulinarika.net/recepti/12221/sladice/marmorni-kolac/
lešnikovi trikotniki – http://www.kulinarika.net/recepti/19297/sladice/lesnikovi-trikotniki/

Spečeš dober biskvit, ga navlažiš in ohladiš. Posebej stepeš dve ali tri sladke smetane (odvisno od velikosti pekača), dodaš kremfix in par žlic nutele, da dobiš kremo ter namažeš po biskvitu. Narežeš na kocke. Nimaš kaj faliti Na vrh lahko daš malo mrvic (za okras).

Hvala za recept! Ta bo za jutri! Danes imamo vzhajane flancate.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close