Paul Shark
V trgovini Paul & Shark v Trstu sem kupil dve stvari zelo slabe kakovosti. Jakna je postala lisasta po pol leta, polo majica z dolgimi rokavi pa se je toliko skrčila, da bi jo oblekel lahko samo palček. Če imajo v originalni trgovini tako slabo blago, si ne moram predstavljati, kakšni so šele ponaredki. To blagovno znamko odsvetujem.
V trgovini Paul & Shark v Trstu sem kupil dve stvari zelo slabe kakovosti. Jakna je postala lisasta po pol leta, polo majica z dolgimi rokavi pa se je toliko skrčila, da bi jo oblekel lahko samo palček. Če imajo v originalni trgovini tako slabo blago, si ne moram predstavljati, kakšni so šele ponaredki. To blagovno znamko odsvetujem.
Forum je zaprt za komentiranje.