Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Partnerjev mladostni prijatelj

Partnerjev mladostni prijatelj


Če bi bila sama sramežljiva in še vedno nedolžna, bi bila srečna kakršnekoli ponudbe. :)[/quote]

Heh, pač ne spadam v kategorijo ‘kakršnihkoli ponudb”. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja samo res, kaj pa ima to veze s tabo če hoče tvoj nekaj dobrega storit za najboljšega prijatelja?[/quote]

Tak bi bil bolj slabo moj. :)))[/quote]No, prosim lepo, daj na stvar poglej malo bolj iz praktične plati, ne se tako čustveno odzivat/razburjat.
Vidiš, da je kriza in treba šparat, če bi se lepo zmenili bi bila ena dovolj za celo vas….. :))))

Kje kje kje bom jemal,
kje bom jemal, da bom puncam dajal.
Lan sem ji kupu kilo kofeta,
letos bi rada že celga teleta….

Izgleda, da imajo že od nekdaj s tem probleme… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hvala za nasvete, menja in odgovore. Koristno je pogledati situacijo z drugimi očmi in se spopasti z problemom, preden ta postane realen.
Dolžna pa sem vam nekaj pojasnil in odgovorov.

Prijatelj je v prvi vrsti možev prijatelj, čeprav sedaj tudi moj. Sem ga pač dobila skupaj z možem:).

Moj mož v nobenem primeru ni gej. Celo homofob ni. Temu je definitivno tako. O kakšnem trojčku FMM pri njem ni govora, ker si enostavno ne more zamisliti še enega moškega zraven.
Seveda (po njegovih besedah) pa misli, da ne bi imel nikakršnih težav z FFM, če bi si midva kdaj to zaželela.

Napisano ni scenarij za tele novelo. Najbolj preprosto je pustiti vse skupaj pri miru in ne pomagati ljudem.
Najhuje je najbrž, da si sam. Pred oviro, katere ne moreš prestopiti sam.

Moj mož nima nikakršnih želja, da bi mu kdo posodil ženo. Vsaj jaz mislim tako, niti on ne kaže tega.

O njegovi širokogrudnosti bi bilo težko govora. Z prijateljem sta skupaj že iz otroštva, ko pa so vsi skupaj začeli hodit za deklinami, pa je omenjeni prijatelj zamrznil. Tako je še danes.
Možu je hudo, ker misli, da je najbrž potrebno zelo malo ženske pomoči, da bi se zadeva znormalizirala. On pravi, in tudi jaz tako mislim, da moškim (fantom) samozavest ogromno naraste po prvih spolnih odnosih.
O tem ne premišljuje stalno, se pa spomni na to največkrat takrat ko je nama ali naši družini najlepše.

Ob njegovem predlogu, da bi mu jaz pomagala prestopiti prag spolnosti, nisem ali nisva nikoli razmišljala, kaj lahko kdo od naju pridobi. Že riziko, da mož lahko izgubi prijatelja, se meni zdi dovolj velik, ampak to ni moj problem in o tem naj se dogovarjata onadva. Onadva se poznata 30+ let. Če se bosta razšla bo temu kriv moj mož.

O trojčku, ponavljam še enkrat ni govora. Najbrž se ne moreš iti trojčka z devičnikom in redkim moškim je tak trojček sploh všeč.

Seveda so bili zanj poljubi. Vendar ne v seksualnem smislu. Poljubila sem ga za vsako Novo leto, rojstni dan in podobno. Mož ga je pa objel in trepljal po zadnjici, boste nekateri mislili. Ampak pustimo šalo.

Dvomim, da bi mi kasneje lahko mož karkoli očital. Najbrž bi mu prej lahko jaz. Ampak, ne nabirava materiala za kasnejše prepire, je pa sigurno res, da do obojestranskih očitkov lahko pride. Ljudje si v prepirih očitajo vse mogoče. Tudi čisto nelogične stvari.

Nasveti foruma so, kot že napisano, dobrodošli. Pa prav nič se ne sekiram. Samo razmišljam, kako in kaj narediti. Berem mnenja in nasvete.
Dekle na poziv, bi si najbrž znal poiskati sam. Mogoče pa ga je prav pred njimi še posebej sram. Zaradi njihove bogate prakse in svoje neizkušenosti. Moški so nenavadni, ne morem jaz misliti za njih, kaj se jim plete v glavi.

Jaz sem se po poroki sigurno spremenila. Pazim na družino in jo postavljam na prvo mesto. Pred vse ostalo, kar je včasih bilo. Družina je stalna skrb in več kot jo vlagaš, več lepega ti vrača. Seveda pa mora to početi tudi partner. Otroci so samo posledica, ne pa nosilci družinske skupnosti. Tako (za zdaj) mislim.

Kaj poreče srečni devičnik…ne vem. Upam, da bo srečen, upam, da mu bo vse skupaj pomagalo. Moj mož pravi, da ko je on izgubil nedolžnost je hodil bolj pokonci in občutek je imel, da ga vsa dekleta gledajo drugače.
V nasprotnem primeru, pa bo imel vsaj nekaj, česar se bo lahko spominjal. V dobrem ali v slabem.

Ljubezen je lahko podprta z spolnostjo. Ni pa nujno. dedek in babica se imata zelo rada, se ljubita brez spolnosti, katere ne zmoreta več.
Spolnost je najlepša, ko partnerja ljubimo. Najlepša in najmanj sebična. Ampak spolnost je tudi samozadovoljevanje. Mar ljubimo svojo roko takrat? Ljubimo vibrator?

Imela sem seks s fanti, do katerih nisem čutila nič. Bili so pač simpatični in pri roki. Seks z njimi pa ni bil slab. Tudi z fanti je bilo podobno. Seksali so z dekleti, s katerimi niso nikoli hodili.
Ne moremo vpletati ljubezen v čisto vsak spolni dogodek.

Enkrat je seks telovadba, drugič je lahko vrhunsko čustveno doživetje. Ampak tako za eno, kot drugo morajo biti izpolnjeni pogoji.

Ženske smo lahko tudi igračke. Seveda. 🙂

Svojega partnerja spoštujem. Zaradi njegovega predloga, kateri pa je zaenkrat še daleč od resnega predloga, pa ga spoštujem še bolj.

Prepričana sem, 100%, da moj mož ne bi posodil zobne ščetke. Če pa že, jo bi po vrnitvi zavrgel.
Jaz nisem zobna ščetka. Zobne ščetke zelo malo pišejo na forume. 🙂

Meni niso nikoli izbirali drugi s kom bom jaz. Tudi v tem danem primeru, bom izbrala sama. Tako ali drugače bo na koncu moja in samo moja odločitev.
Res govorim tri jezike. Slovenščina vključena v to število 😉

Težko je postaviti žensko v obratno situacijo. Ženske takih problemov nimamo. Še ko sem hodila v osnovno šolo, so pred našo hišo postavali fantje, čakali kdaj bom prišla ven, kdaj bova s kolegico prišli ven. Skratka obnašali so se kot hm…lovci. Težko je za dekle pod takim pritiskom ohraniti nedolžnost ali se ne spustiti v spolno življenje. Tudi sramežljive in nedolžne so deležne enakih pritiskov in ponudb.

No, jaz se ne strinjam, da moškemu po prvem spolnem odnosu samozavest naraste, vidva pa lahko eksperimentirat naprej.
Če ribič ne zna ulovit ribe, mu bo verjetno res samozavest narasla, če mu ribe prineseš. Ampak tak ribič mora bit precej skromen do sebe (preveč) oziroma en lažnivc sam sebi, če bi ga to zadovoljilo. Če pa ga naučiš lovit ribe in si jih bo znal sam vedno nalovit, potem pa bo res postal samozavesten, vsaj kar se tiče ribolova oziroma svojih sposobnosti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

uh, kolk enega besedičenja in filozofije. Bom pa samo eno vprašal: ti je do spolnosti s tem prijateljem, ali ti ni? Kajti, če tebi ni (in gre bolj za stvar iz usmiljenja), kaj bo on od tega imel? Jaz osebno vem, da v takem primeru ne bi imel nič in občutki, ki bi se pojavili “morning after”, niso daleč od občutkov pri seksu s prostitutko, le da gre v tem primeru za denar, v vašem pa za usmiljenje.

Meni se zdi, kot da z vsem tem racionaliziranjem in razumevanjem samo sebi iščeš izgovore… eno je, da se daš dol z nekom, ki ti ni blizu (vama pa ta tip je!), drugo je to, da ta devičnik nikoli ne bo prerasel svoje travme, če mu bosta vidva “nastavila” žensko, po možnosti tako ki jo pozna. Njegova samozavest bo, si upam trditi, še bolj načeta. Malo pomisli na moški ponos! Ni res, da če bo propadlo njuno prijateljstvo, d ane bo vplivalo na vaju, še presneto bo.

Zanima me, zakaj ima mož občutke slabe vesti in kot praviš, se to, da devičnik nima nikogar, še največ kaže takrat, ko se ima vaša družina najlepše. WTF Torej najbolje, da se vidva z možem skregata, da bo ta “frend” potolažen?! Patologija na celi črti.

Mislim da vama bo ta “frend” še dal vetra, če ne drugega, se ukvarjata z njegovim življenjem, za katerega je 100% odgovoren le on. Naj si dobi terapevta, morda spolnega terapevta, naj začne grizt v to kislo jabolko, naj si sam najde punco, je.bačico, prijateljico, vidva pa se malce distancirajta od njega. Kot tretja točka pa vidva z možem rabita temeljit reality check. Dvomim da je tako rožnato med vama, kot nam skušaš prikazat.

Obravnata ga kot otroka, ki je nebogljen in si še ne more sam poiskati hrane, da preživi. Dokler ima ob sebi takšne ljudi, ki mislijo, da mu s tem delajo uslugo, bo še naprej na ravni otroka, razen, če ne bo prej sam spoznal, da tako ne bo šlo. Verjetno pa mora tako on, kot vidva to izkusiti na lastni izkušnji, da boste potem lahko šli naprej z novimi spoznanji.
Mogoče je tvojemu možu res zrasla samozavest po prvem spolnem odnosu, ampak verjetno mu ženske ni nihče nastavil, ampak je do tega prišel sam s svojimi sposobnostmi. No, saj če pa pogledaš iz drugega zornega kota, pa bi tudi vajin prijatelj lahko prišel do tega s svojimi (ne)sposobnostmi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Njima je, zakaj jima ne bi bilo?
To je njun svet, ki sta si ga zgradila na drugačnem temelju kot (morda) stoji tvoj. Tako jima tudi spolnost s prijateljem ne predstavlja nekega hudega (moralnega?) problema. Napisala je, da se je mož počutil bolj moškega, ko je prvič seksal in sedaj to svojo izkušnjo želi podat še prijatelju. Možu seks predstavlja nekaj drugega kot temu devičniku, drugače ne bi bil več devičnik, že davno ne. Dvomim tudi, da bi mu lahko ona samo s seksom lahko pomagala do te mere, da bi se otresel svojih strahov. Glede na to kako je zakompleksan verjetno niti ne bi zmogel, ker pipi enostavno ne bi ubogal. Bi pa ta dogodek nedvomno med moža in ženo vnesel nek nemir.
Če bi želela, da zadeva uspe bi se morala s tem prijateljem nekoliko bolj zbližat, ker dvomim, da bi se on bil sposoben kar zdihat na njej brez “priprav”. Mogoče bi bilo treba potem zadevo še večkrat ponovit, da bi prijatelj dokončno “ozdravel” glede na to, da je že toliko časa “bolan”… Potem smo pa že pri odprtih zvezah, kjer si v zakon povabita nekoga. Zanimivo pri teh rečeh je, da si (predvsem) ženske zelo pazljivo izberejo “dodatnega” partnerja s katerim se potem večkrat (pogosto) srečujejo. Mož mogoče niti ne sodeluje vedno pri samem dejanju, ga pa zanima kako je bilo, sprašuje po podrobnostih in s tem doživlja zadovoljstvo. Žena “ljubimcu” ne odreka spolnosti dočim do moža postaja vse bolj hladna.
Na koncu navadno zapusti moža, gre z ljubimcem (ali s kom tretjim) in s tem novim ji ni več, da bi ga s kom delila oz imela ljubimca, če z njim vzpostavi pristen čustven odnos.

Vlasta 35 mislim, da tvojega moža vzburja misel da bi se njegova žena ljubila z drugim moškim, ker sam v sebi (mogoče) čuti da ni dovolj dober zate in bi te na ta način rad nekako obdržal.
Žal se ta račun ne izide.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Samozavest mu sigurno ne bo zrasla, ker bo to seks iz usmiljenja.

Mogoče pa hoče mož le prijatelju dokazati, kaj prijatelj vse zamuja. Ko bi preizkusil njegovo ženo in vse sladkosti seksualnega življenja. 🙂
Na takšen način bi pa prijatelj postal še bolj zagrenjen.


Zaradi predloga, da bi seksala s prijateljem, ga še bolj spoštuješ ? Ne razumem zakaj ?


In v tem smislu si še vedno ista, kot si bila. Spet te vleče, da bi preizkusila seks z nekom, do katerega nič ne čutiš, saj imaš v spominu to, da seks ni bil slab.

Eeeeeeeee, delata račun brez krčmarja. Tale prijatelj bi se moral resno zamisliti nad vama. Njegovo seksualno življenje ni vajina stvar in kolikor sem brala (res da ne natančno) vaju sploh ni prosil za rešitev svoje ‘težave’, če ta sploh obstaja. Se mi zdi, da vidva bolj potrebujeta tega prijatelja (da vama bo še lepše ko vama je najlepše), kot on vaju. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vlasta35, mi ti ne zamerimo, da nas poskušaš “farbati”, problem je, da farbaš samo sebe. Če bi bila ti tako dobra do vajinega prijatelja, potem bi mu morebiti “zrihtala” kako samsko žensko, ne pa da razmišljaš, da bi ga sama “naučila”.

Res je, tako se govori antilopa.:)

Samo jaz mislim, ker Vlaste35 mož ne more v celoti zadovoljiti (še vedno sem mnenja, da je gej), in ker sta vse kaj drugega, kot v srečnem partnerstvu, je pa napletla to zgodbico.

Marsikateri moški bi “nudil pomoč” ženskam (sodelavkam, znankam…), pa njihove ne odobravajo žrtvovanja. Zakaj ne? 🙂
Ampak kateri moški so zares nesebični, to pomoč potem skrivno dajejo in rešujejo življenja ljubicam. :))
Če sem prav razumel, si ti tudi veliki človekljub in si poistovetila s Kristusom, da bi se “žrtvovala”? 😀
Tvoj pa bi stal zraven kot Devica Marija in te potem na koncu snel s križa ter te mazilil, ko bi opravila svojo nalogo?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, saj vem, da je bila včeraj poplava, ampak to ni izgovor, da te danes tako meče. :)) Še malo pa boš napisal, da Vlasta35 rabi tudi dve razbojnici, eno na levi in eno na desni strani za tega devičnika. :))

Rent a žena. Kak fajn.

Čudno, da se kakšen Truffaut, Godard, von Trier, nemara jarmusch..ni domislil filma na to temo..

To se lahko izteče kot kakšen lahkotni pornič Tinta Brassa, lahko pa preraste v Hitchockockov triler.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ali pa se prelevi v dolgočasno dramo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa naj še kdo reče, da če ima nekdo pri 20+ letih kronične težave pri navezovanju stikov s puncami oz. je v odnosih z njimi neroden, da se bo to nekega dne čudežno rešilo in bo našel partnerico zase. Kot kaže bi se dejansko lahko določila okvirna meja starosti, pri kateri ima moški še zadnjo možnost, da kaj ukrene v zvezi z ženskami. Torej starost, pri kateri je še možno ujeti zadnji “vlak”.


Upam da se razumemo, o kakšnih poljubih je govora (sklepam da razumeš glede na to da praviš, da pustimo šalo ob strani). Namreč če ta prijatelj tvojega moža še niti do prvega poljuba ni prišel… lahko rečem da je njegov vlak že odpeljal.


Se ne strinjam. Poznam kar nekaj “starih” devic (beri: punce 23+ let), pa še niti do prvega poljuba niso prišle.


Se strinjam. Tudi jaz sem mislil da se bo svet začel vrteti drugače, ko bom našel prvo punco, doživel prvi poljub, se prvič dal dol itd. Občutek da boga držim za jajca, ni trajal večno. Kljub temu da že lep čas nisem več junfr, imam še vedno nekaj težav pri navezovanju intimnejših stikov z njimi. Spoznal sem, da je vsaka punca poglavje zase ter da je osvajanje punc pogojeno z veliko dejavniki, ki dostikrat niso meni v prid. Spoznal sem, da je osvajanje žensk umetnost. Umetnost zato, ker govorimo o procesu ki moškega pripelje do stopnje, ko se med moškim in žensko dejansko nekaj izcimi. O uspehu pa lahko govorimo le takrat, ko je cilj dosežen. Vse ostalo je neuspeh. Vem kaj pišem, kajti ni manjkalo veliko, pa bi lahko nekje v prihodnosti bil na istem kot ta Vlastin prijatelj devičnik.


Podpis. Vlasta, če mu boš iz usmiljenja dala noge narazen, verjemi, bo to imelo zate in tvojega moža, predvsem pa za tega prijatelja katastrofalne posledice (pa ne poplav, če uporabim nekaj sarkazma).


Podpis. Zdi se mi da tisti, ki v življenju še niso okusili sladkosti seksualnega življenja, lažje furajo življenje kot pa nekdo, ki je (če uporabim prispodobo) poskusil nekaj smetane in mogoče še jagodo na vrhu torte, toda nikoli ne bo poskusil kosa torte ali celo torto. Slednjega bo potem menda do konca življenja žrlo, kako je poskusiti še kaj več kot le malo smetane in jagode na torti vedoč, da lahko o kosu torte le sanja.


Pa naj še kdo reče, da če ima nekdo pri 20+ letih kronične težave pri navezovanju stikov s puncami oz. je v odnosih z njimi neroden, da se bo to nekega dne čudežno rešilo in bo našel partnerico zase. Kot kaže bi se dejansko lahko določila okvirna meja starosti, pri kateri ima moški še zadnjo možnost, da kaj ukrene v zvezi z ženskami. Torej starost, pri kateri je še možno ujeti zadnji “vlak”.[/quote]
Samo od sebe se še ničesar ni rešilo. Če se je, potem je moral res bit čudež. Teh pa ni prav veliko. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Potem bi lahko rekel, da je pri meni bil že skorajda čudež s tem ko me je nepričakovano zadelo, glede na to da sem tik pred tem bil priden fant, ki si pri puncah nič ne upa. 🙂

Če si zdaj poreden fant, ki si vse upa, se je res zgodil čudež, če nisi sam nič storil glede tega. Si se udaril v glavo, ali je bilo kaj drugega? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, po (zgoraj) prebranem sodeč ta SparPlus ni bil nikoli sramežljiv. :))


Nisem se udaril v glavo 🙂 Mogoče čudež ni najbolj posrečen izraz. Bi moral napisati da se je zgodilo nekaj neverjetnega in sicer to, da je sramežljivemu, mirnemu in pridnemu fantu, ki si pri puncah nič ne upa, uspelo takrat tisti punci zmešat glavo. Dovolj je bilo že, da sem jo kontaktiral. 🙂 Saj mi takrat ni bilo nič jasno. Nisem mogel verjeti, da je meni, takrat sramežljivemu fantu, uspelo osvojiti punco. To je v meni sprožilo tako močan pozitiven stres, da sem za kratek čas kar zbolel, saj so se stvari odvijale hitreje kot sem jaz sploh uspel dojemati. 🙂


Pa še kako sem bil sramežljiv. Tisto zgoraj sem napisal na podlagi lastnih dognanj do katerih sem prišel potem, ko sem skozi že dal nekaj punc, na podlagi svojih opažanj, ter na podlagi izkušenj drugih ljudi. 🙂

No, ampak si jo kontaktiral. Saj kaj več od tega sploh ni potrebno, če je simpatija obojestranska. 🙂 Nekateri pa že samo ob misli o tem zbolijo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ob misli da bi kontaktirali nekoga, z nekom navezali stik?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close