Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek partner noče …..

partner noče …..

Danes sma dobila vabilo na poroko moje prijateljice in moj je odločno rekel, da ne gre. Skupaj sma že 13 let in imava 2 otroka.Naj povem, da to ni prvič da on noče z mano, ko imamo v našem krogu kakšno praznovanje ali kar koli drugega, ga moram včasih kar prisilit da gre. Mislim, da mi to že zelo preseda in ne prenesem več, da ne upošteva mojih želja.Naj omenim tudi to, da je drugače zelo družaben in rad hodi na vse =procesije= ampak s svojo družbo. Zelo sem jezna in razočarana ampak sem se odločila, da če res ne gre da bom šla sama.
Kaj bi vi storile v tem primeru ali bi šle same ali bi se ukvarjale z njim.’?

verjetno bi posod šla sama, pa ključavnico bi zamenjala

se strinjam

…sva dobila…. sva že 15 let…..

Mogoče se te sramuje.

Mu pač ni do tvoje družbe….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

odgovora žal ne vem, ampak njega je sram , pravi da nobenega ne pozna..
da zamenjam ključavnico je malo težje izvedljivo.. morda nekoč

Pa zakaj bi nekoga silil nekam kamor noče? Pa ideje o menjavi ključavnice….jao….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Uf. Če bi ti vedela, kakšna muka je meni iti na pasje procesije žlahte in prijateljev mojega moža. Že en mesec prej imam kepo v želodcu. Nikogar ne poznam, nimam se z njimi kaj pogovarjat – niti ene osebe ni, s katero bi imela kaj skupnega. So čisto drug svet. Sicer grem, ampak tako nerada. Škoda, da nimam toliko jajc kot tvoj mož in preprosto rečem, da ne grem.
Koliko ima pa drugače stikov s to tvojo prijateljico?

Pejt sama, pa dolgo hodi, da ga bo mal skrbelo. On naj pa otroke merka. Pa na široko potem razlagaj, kako fajn je blo in da boš še šla pa pohvali ga, da je dober mož, ko greš lahko brez skrbi od doma…


saj, dala bi mu popolno svobodo, zakaj bi moral biti z mano, če noče:)


saj, dala bi mu popolno svobodo, zakaj bi moral biti z mano, če noče:)[/quote]

brezzveze. Jaz bi vse te, ki so tako pametne, rada videla, koliko in kako požirajo pri sebi.
Pes ki laja, ne grize, v tem primeru pa še na sosedovo hodi lajat, da doma ne bo motil.


saj, dala bi mu popolno svobodo, zakaj bi moral biti z mano, če noče:)[/quote]

ja pa mu jo daj, če si tako pametna ne…..

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...


saj, dala bi mu popolno svobodo, zakaj bi moral biti z mano, če noče:)[/quote]

ja pa mu jo daj, če si tako pametna ne…..[/quote]

zakaj? midva skupaj preživljava tričetrt prostega časa, če bi bilo tako kot pravi avtorica, pa bi bila toliko pametna, ja.

ja pa mu jo daj, če si tako pametna ne…..[/quote]

zakaj? midva skupaj preživljava tričetrt prostega časa, če bi bilo tako kot pravi avtorica, pa bi bila toliko pametna, ja.[/quote]

lepo. A trenirke sta si tud enake kupila?

Jaz pa razmišljam takole. Partner ap ja ne rabi s tabo če noče. A če se je poročil pol mora ko pes na vrvici povsod kamor bi ti rada s tabo. Moj gre z mano če on to želi, tudi mene upošteva seveda, če ni nujno pač ne gre. K mami hodim večinoma sama ker ostanem za 2 dni, ker stanuje daleč. Nobenega problema. Tudi on gre s kom ki pa men ni do tega da ga vidim. Zakaj bi mogla zraven povsod viset.Ne vem zakaj delaš tu problem, pejt sama in uzivaj . Bodi samostojna, se vedno imata lahko tudi vsak svoje prijatelje. Ene bi kar zamenjale klučavnice, ne morem verjet.

Misli, da sem se že odločila, da grem sama. Sama vem da nihče ni popoln partner, pri meni je pač ta slabost pri drugi pa druga slabost, ki je pri meni morda ni, ampak takšno je življenej same smo si ga zbrale in same si moramo nardit, da nam je lažje in lepo.
hvala za mnenja in lep dan želim

A ti pa upoštevaš njegove želje, da se mu nekam pač ne da it?

Pač greš sama, pa ni treba cirkusa delat zarad tega. Bo vsaj otroke čuval tačas, ne?

Kok ste ene omejene! Zato, ker ne gre z njo ji predlagate naj ga kar pusti? Pa ste ve res totalni čustveni invalidi al kaj? Ste sploh kdaj imele resno razmerje? (če bile le ljubice poročenim, ki vas je imel za praznjenje jajc, to ne šteje). Prav smilite se mi. Se vam vidi, da dlje od sociale ne pridete.

A ti pa upoštevaš njegove želje, da se mu nekam pač ne da it?

Pač greš sama, pa ni treba cirkusa delat zarad tega. Bo vsaj otroke čuval tačas, ne?[/quote]

Naj omenim tudi to, da je drugače zelo družaben in rad hodi na vse =procesije= ampak s svojo družbo ????

Vedno jamrate da so moški otroci ki nikoli ne odrastejo. V resnici ste pa ve ene frkljice ki ostanete na nivoju najstnic in pričakujete da vas bo mož vedno vodil za rokco in vas za vsako stvar prepričeval do onemoglosti in lepo prosil pa ljubica daj to, pa ljubica daj ono, pa srček kaj če bi to takole… A ne znate nič same naredit? Pa nikamor same iti?

__________________________

Ja, kaj češ, eni čustveni invalidi imamo partnerje za to, da gremo z njimi skozi življenje, ne da bi ustanovili gospodarsko skupnost (deljenje stroškov). Kar ne pomeni, da nima vsak svojega hobija in prijateljev, ampak ne živimo pa en mimo drugega in hodimo skozi vsak zase, potem sem raje sama.

Naj gre, hvala bogu da je družaben, njegova družba je pa čisto nekaj drugega. A ti greš na vse njegove procesije? Najbrž ne a ne.

Ne rečem da morata biti partnerja prilepljena eden na drugega. Pa vendar eden za drugega lahko tudi kaj naredita. V tem primeru spremstvo na ohcet. Si ne predstavljam, da bi šla sama niti on sam. Če gre na vse druge procesije pa naj malo potrpi. Za družbo bo pa imel tebe a ne?
Tudi ne vem kaj bi odgovarjala vsem tistim, ki bi me spraševali če sem sama. Že res da to nikogar nič ne briga. Pa vendar se ne bi počutila prav fanj. Sem bila že na mnogih ohcetih in vsak, ki ima doma par ga je imel tudi tu.
Če tvoj pod nobenim pogojem noče in si se tako odločila pa le pojdi in se lepo imej.

Ma, moje mnenje pa je, da bi se lahko toliko potrudil in šel z njo. Pa ne primerjat, kako gre ena tukaj sama 2 dni k svojim domov, ker to je drugače. Pa tudi iti sam na procesije s prijatelji je drugače, kot priti sam (četudi vsi vedo, da imaš moža) na neko poroko.

če bi bil dedec na mestu, bi delal družbo svoji ženi. Na poroko se pa ja gre v paru, ne posamično.

In njega je strah in mu je nerodno iti na eno poroko……to zame ni pravi moški, pravi moški ima jajca in se ne ustraši ničesar……

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close