PARADIES: LIEBE
Ja, bingo! Lahko kaj poveš iz prve roke? Izkušnje? :)))[/quote]
Hja, meni se tisti video, kolikor sem ga pogledala, ne zdi kot seks (turizem), bolj na to, da se čustveno sestradane ženske spravijo v tujino, kjer so deležne (predvsem) čustvenega razvajanja, seks je pa sam pika na i. To je ipak drugačno od nekoga, ki gre nekam samo po seks.
Nič drugačna oseba, kot če se greš brezosebni neobvezni seks z neznancem na domači grudi. Enim pač tako spolno obnašanje predstavlja užitek, adrenalin, črtico, karkoli, meni se ne zdi sporno. Bolj mi je sporno, da se prodajajo mlade deklice (če se).
Sicer pa ni tako malo zgodbic o poletnih avanturah, ko se dva najdeta na plaži, sta “skupaj” tistih par dni (z vsem, kar paše zraven), potem pa čao ragazzi. Povsem isto je z Erasmus izmenjavami, ogromno je varanja in tega, seks oz. čustveno-seks turizem mi pade v čist isti predal.
Če imaš druge atribute, je lažje, saj potem denar priteka sam od sebe k tebi. Ampak moraš jih znati vnovčiti? 😀
Pridi ti raje na ribolov na Ptuj, ga bova namočila v Dravi, jaz se ne znajdem v velemestih, če sem s podeželja. 😀 Znam pa za štil od vil prijeti, to je menda podobno kot za skvoš lopar, pravi “grif” je treba imeti? :)))
Japka
… da ne vem pošto su lošice pri vas? 😀
A to je pa Ptujska dresura? 🙂
Kaj pa beseda na P? (pa prec) :)))))))))))))
Eh, jst na zalogo. ;)[/quote]
Ja, kaj si ti za sorte, nisi zlati prinašalec? Ti prinašajo, kar jim pač rečeš.
Japka, ker že imaš lep zajeten kupček privarčevan za penzijo, mi ne bi niti piva častila? :))
Ogabno! Ne bi prenesla, da se me “črnuh” dotakne, pa če bi mi plačal ne vem koliko denarja…fuj! Ne, hvala za tak dopust oz niti nočem vedeti katerim ženskam gre tako slabo v življenju, da morajo za “seks” plačevati, da se jih nekdo dotakne…verjetno so povsem erotično nezanimive, zgleda da jih denar naredi obratno od tega…bojim se pa da to ni samo domena turizma, pač pa življenja nasplošno, da se tipi šlepajo na ženski, ker ima denar saj so ga sami preleni/nesposobni zaslužiti.
A to je pa Ptujska dresura? 🙂
Kaj pa beseda na P? (pa prec) :)))))))))))))
Eh, jst na zalogo. ;)[/quote]
Ja, kaj si ti za sorte, nisi zlati prinašalec? Ti prinašajo, kar jim pač rečeš.
Japka, ker že imaš lep zajeten kupček privarčevan za penzijo, mi ne bi niti piva častila? :))[/quote]
Od kdaj pa je zlati prinašalec vrsta jabolk? :)))
Če ti moram pivo kupit, ga bo pa že kdo drug prinesel al kako!! 🙂
Ja, kaj si ti za sorte, nisi zlati prinašalec? Ti prinašajo, kar jim pač rečeš.
Japka, ker že imaš lep zajeten kupček privarčevan za penzijo, mi ne bi niti piva častila? :))[/quote]
Od kdaj pa je zlati prinašalec vrsta jabolk? :)))
Če ti moram pivo kupit, ga bo pa že kdo drug prinesel al kako!! :)[/quote]
Japka, pazi se, da te ne bo navrtal kak črvek, boš puščala sok. :)))
Bibita, kako to, da nimaš rada eksotike? 🙂
Če bi bil tega vreden :-))))[/quote]
Aha… torej ni problem plačljivost, temveč rasa. :/[/quote]
Res ne bi prenesla, da bi morala biti z nekim črncem, v temi drugega ne vidiš kot beločnice in bele zobe, da seveda ne grem v nadaljnje skrajnosti. Dokler si lahko izbiram s kom bi oz ne bi, so pač črnci pri meni neaktualni; vsekakor pa ne spadam v tisti koš žensk, ki bi za seks plačevale, torej je tudi plačljivost problem!!
Forum je zaprt za komentiranje.