Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PARADIES: LIEBE

PARADIES: LIEBE

Saj se mi je zdelo ja, da ne veš … :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja, bingo! Lahko kaj poveš iz prve roke? Izkušnje? :)))[/quote]

Hja, meni se tisti video, kolikor sem ga pogledala, ne zdi kot seks (turizem), bolj na to, da se čustveno sestradane ženske spravijo v tujino, kjer so deležne (predvsem) čustvenega razvajanja, seks je pa sam pika na i. To je ipak drugačno od nekoga, ki gre nekam samo po seks.

Nič drugačna oseba, kot če se greš brezosebni neobvezni seks z neznancem na domači grudi. Enim pač tako spolno obnašanje predstavlja užitek, adrenalin, črtico, karkoli, meni se ne zdi sporno. Bolj mi je sporno, da se prodajajo mlade deklice (če se).

Sicer pa ni tako malo zgodbic o poletnih avanturah, ko se dva najdeta na plaži, sta “skupaj” tistih par dni (z vsem, kar paše zraven), potem pa čao ragazzi. Povsem isto je z Erasmus izmenjavami, ogromno je varanja in tega, seks oz. čustveno-seks turizem mi pade v čist isti predal.

Če imaš druge atribute, je lažje, saj potem denar priteka sam od sebe k tebi. Ampak moraš jih znati vnovčiti? 😀

Pridi ti raje na ribolov na Ptuj, ga bova namočila v Dravi, jaz se ne znajdem v velemestih, če sem s podeželja. 😀 Znam pa za štil od vil prijeti, to je menda podobno kot za skvoš lopar, pravi “grif” je treba imeti? :)))

Japka

… da ne vem pošto su lošice pri vas? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Krivokljun

IN/ZGOLJ POTREBNE. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

IN/ZGOLJ POTREBNE. :D[/quote]

Kot ti npr. Matjažek. Pa saj s tem ni nič narobe! 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

IN/ZGOLJ POTREBNE. :D[/quote]

Kot ti npr. Matjažek. Pa saj s tem ni nič narobe! ;)[/quote]

Jap, hladnega piva sem potreben, prinesi eno. 🙂

Ti si tudi česa potrebna, Japka, ali imaš vse, kar rabiš za sproti? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


A ti se sama ponudiš ali pa si kar sama postrežeš..Ali kako ? :))))

A to je pa Ptujska dresura? 🙂
Kaj pa beseda na P? (pa prec) :)))))))))))))

Eh, jst na zalogo. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A to je pa Ptujska dresura? 🙂
Kaj pa beseda na P? (pa prec) :)))))))))))))

Eh, jst na zalogo. ;)[/quote]

Ja, kaj si ti za sorte, nisi zlati prinašalec? Ti prinašajo, kar jim pač rečeš.
Japka, ker že imaš lep zajeten kupček privarčevan za penzijo, mi ne bi niti piva častila? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


A ti se sama ponudiš ali pa si kar sama postrežeš..Ali kako ? :))))[/quote]

Robi,
ne sprašuj. Matjazko me uči filozofiranja……sam veš, da filozofi nit sami sebe razumejo kaj šele da bi jih drugi…:):):):))))))

Kam boš pa ženo dal ta čas, ko boš z mano ribe lovil?
Jap, tist štil od vil pa je res treba znati prijet….


A ti se sama ponudiš ali pa si kar sama postrežeš..Ali kako ? :))))[/quote]

Robi,
ne sprašuj. Matjazko me uči filozofiranja……sam veš, da filozofi nit sami sebe razumejo kaj šele da bi jih drugi…:):):):))))))[/quote]
Vidim, da je komplicirano. Še zdaj ne razumem, kaj je namen same teme. 🙂

Ogabno! Ne bi prenesla, da se me “črnuh” dotakne, pa če bi mi plačal ne vem koliko denarja…fuj! Ne, hvala za tak dopust oz niti nočem vedeti katerim ženskam gre tako slabo v življenju, da morajo za “seks” plačevati, da se jih nekdo dotakne…verjetno so povsem erotično nezanimive, zgleda da jih denar naredi obratno od tega…bojim se pa da to ni samo domena turizma, pač pa življenja nasplošno, da se tipi šlepajo na ženski, ker ima denar saj so ga sami preleni/nesposobni zaslužiti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A to je pa Ptujska dresura? 🙂
Kaj pa beseda na P? (pa prec) :)))))))))))))

Eh, jst na zalogo. ;)[/quote]

Ja, kaj si ti za sorte, nisi zlati prinašalec? Ti prinašajo, kar jim pač rečeš.
Japka, ker že imaš lep zajeten kupček privarčevan za penzijo, mi ne bi niti piva častila? :))[/quote]

Od kdaj pa je zlati prinašalec vrsta jabolk? :)))

Če ti moram pivo kupit, ga bo pa že kdo drug prinesel al kako!! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joj matjaži… kaj se je tebi čisto zrolalo? Pa kaj ti nekaj fantaziraš? Več kot očitno, vročina dela svoje.:)

Sem komaj zdaj uspela to pogledati in prebrati… fuj, nagravžno, se strinjam s samičko, ki je lepo napisala.

A kakšen arijec pa bi lahko? :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A kakšen arijec pa bi lahko? :/[/quote]

Če bi bil tega vreden :-))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ja, kaj si ti za sorte, nisi zlati prinašalec? Ti prinašajo, kar jim pač rečeš.
Japka, ker že imaš lep zajeten kupček privarčevan za penzijo, mi ne bi niti piva častila? :))[/quote]

Od kdaj pa je zlati prinašalec vrsta jabolk? :)))

Če ti moram pivo kupit, ga bo pa že kdo drug prinesel al kako!! :)[/quote]

Japka, pazi se, da te ne bo navrtal kak črvek, boš puščala sok. :)))

Bibita, kako to, da nimaš rada eksotike? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A kakšen arijec pa bi lahko? :/[/quote]

Če bi bil tega vreden :-))))[/quote]

Aha… torej ni problem plačljivost, temveč rasa. :/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zakaj se je pa treba tega pazit? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če bi bil tega vreden :-))))[/quote]

Aha… torej ni problem plačljivost, temveč rasa. :/[/quote]

Res ne bi prenesla, da bi morala biti z nekim črncem, v temi drugega ne vidiš kot beločnice in bele zobe, da seveda ne grem v nadaljnje skrajnosti. Dokler si lahko izbiram s kom bi oz ne bi, so pač črnci pri meni neaktualni; vsekakor pa ne spadam v tisti koš žensk, ki bi za seks plačevale, torej je tudi plačljivost problem!!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

matjazko,
ti si en hudiček, da veš….

Danes sem na busu srečala enega afroameričana – Mili Vanilli scena, in sem se spomnila na tvojo temo sex turizma…

Ježešna, sem mogla iti na drug konec busa, ker če ne, bog si vedi kako bi se končalo….

Čuj, dej malo pazi kakšne teme odpiraš….

A si imela premalo denarja sabo….? 😀 😀

Če bi jaz bil na istem busu, bi prisedel k tebi, da bi se počutila varno. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če bi jaz bil na istem busu, bi prisedel k tebi, da bi se počutila varno. :)))[/quote]

Dvomim, da bi se s teboj počutila varno.:)

Kaj misliš, da bi se en afroameričan ustrašil enega fantiča? :))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close