Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PARADIES: LIEBE

PARADIES: LIEBE

Prosim, da se držite tematike, ostalo pa “razčiščuj-te” po zasebnih sporočilih.
In naj te bolj skrbi za Snooparda off-line kot pa zame on-line na forumih. 😉

Tematika so čokoladni fantje in ne forumski spori!

Ima katera kaj za povedati? hahahah :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A si dobila “mail” ? :))

A si dobila “mail” ? :))[/quote]

Jap. :)))

Prosim, da se držite tematike, ostalo pa “razčiščuj-te” po zasebnih sporočilih.
In naj te bolj skrbi za Snooparda off-line kot pa zame on-line na forumih. 😉

Tematika so čokoladni fantje in ne forumski spori!

Ima katera kaj za povedati? hahahah :)))[/quote]

No zdaj vemo, kaj ti več pomeni. Razen, če bi se rad pomenil z Antilopo in Bibito?

Prosim, da se držite tematike, ostalo pa “razčiščuj-te” po zasebnih sporočilih.
In naj te bolj skrbi za Snooparda off-line kot pa zame on-line na forumih. 😉

Tematika so čokoladni fantje in ne forumski spori!

Ima katera kaj za povedati? hahahah :)))[/quote]

No zdaj vemo, kaj ti več pomeni. Razen, če bi se rad pomenil z Antilopo in Bibito?[/quote]

Snoopard, sorodnik, prijatelj ali karkoli že si od Antilope, fant ne verjamem, da si, smo rekli po ZS, ker se smetijo teme, ki se zahaja v neke brezpredmetne debete, kaj kdo komu rekel. Pod drugo pa ne mislim nič diskutirati o nekih tretjih osebah in njih ali sebe vpletati v neke forumske igrice, ker se mi ne da, kot tudi ne rabim posrednika… Če nekdo smrtno resno vzame vse, kar se napiše, to ni moj problem.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No zdaj vemo, kaj ti več pomeni. Razen, če bi se rad pomenil z Antilopo in Bibito?[/quote]

Snoopard, sorodnik, prijatelj ali karkoli že si od Antilope, fant ne verjamem, da si, smo rekli po ZS, ker se smetijo teme, ki se zahaja v neke brezpredmetne debete, kaj kdo komu rekel. Pod drugo pa ne mislim nič diskutirati o nekih tretjih osebah in njih ali sebe vpletati v neke forumske igrice, ker se mi ne da, kot tudi ne rabim posrednika… Če nekdo smrtno resno vzame vse, kar se napiše, to ni moj problem.[/quote]

Nič nismo rekli. Ti si hotel preusmeriti na ZS, ko so heci ratali prehecni zate.
Malo se sprosti, mogoče napiši kakšno zasebno sporočilo Katajenki baje obožuje tvoj humor :))
Tudi smetem se da smejat, kajneda?

Zame je debata končana in ne mislim o tem diskutirati. Mislim, da sem bil dovolj jasen, če pa ne razumeš, pa želim obilo prijetnih monologov še v nadaljevanju…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Snoopard, sobota je, večer je potrebno preživeti v drugačnem vzdušju. :))

Aha, a bova kakšno smetarsko risanko gledala ? :))

Aha, a bova kakšno smetarsko risanko gledala ? :))[/quote]

Snoopko, ti ponoči čisto podivjaš, jaz sem bolj jutranji tip. 🙂 Lahko tudi smetarsko risanko. 🙂

Aha, a bova kakšno smetarsko risanko gledala ? :))[/quote]

Snoopko, ti ponoči čisto podivjaš, jaz sem bolj jutranji tip. 🙂 [/quote]Jaz sem tudi jutranji tip, antilopa, še ti menda spiš ob tej uri ob nedeljah, pa menda ne več sama, ko menda s snoopyjem zagovarjata patološko simbiotsko zlitje ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, dobro jutro, če ne bi na koncu napisala tiste črke “c”, bi mislila, da je ta tvoj post od nekoga drugega. :))) Skuhaj si kavico, lepa nedelja bo.

Dobro jutro prijateljica, a prideš kaj na štajersko?
Od koga neki, moje pisanje je pa venbdar prepoznavno, ko pišem 80 % nerazumljivo… za razliko od nekterih drugih, ki so tu veliko več citirani in zasuti z vprašanji…? Hm?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, trenutno ne bo nič od tega, imam neke ljubezenske zadeve za razrešit. :)))

Ah kolikšna škoda… Pa saj si videla slikice s totega konca…?!

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Lep konec je, ni kaj. Tiste tvoje slikice sem videla. Tu sva v napačni temi, bo avtor jezen, ker mu smetiva temo.

Ah nič ne bo jezen, če bova po tiho kramljali, ga ne bova zbudili. Ker on pa še spi, a veš ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Razmišljam, a pišejo na tem forumu otroci, najstniki? Robi, HM30 in Matjažko in Bibitka mi delujejo kot zreli, odrasli ljudje, tudi pametni so, razgledani. Potem neke silne bitke za Matjažkove mlade kosti, da me srh spreleteva, kaj bo od siromaka še ostalo, če ga ženske raztrgajo s pomočjo Snooparda, pa kup infatilnosti. Ampak jebiga, baje je poletje, baje je čvek, naj se otročiči igrajo v peskovniku.

Seveda.
Johann Wolfgang von Goethe

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

:)))))) Snoopard, vidiš, da si pretiraval s tisto risanko. Daj zbudi se, za božjo voljo!

:)))))) Snoopard, vidiš, da si pretiraval s tisto risanko. Daj zbudi se, za božjo voljo![/quote]

Ja draga, a ni nedelja?

Aja, malo mi ne paše tole “ja draga”. Mi preveč ubogljivo zveni, skoraj ne more biti resnično.

:)))))) Snoopard, vidiš, da si pretiraval s tisto risanko. Daj zbudi se, za božjo voljo![/quote]

:)))))) kaj č`mo če se pa rad igram s tabo. Sej sva se zmenila, da bom zjutraj jaz tvoj suženj, zvečer pa ti moja :))))

Ne spim več, kljub temu da je bila za nama spet zelo naporna noč.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, pohlvalno, da si odprl svojo temo….
Se mi pa zdi, da se boš spet opekel mišek!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close