Packanje tem – kaj nas žene
v to, da v temah, ki imajo jasen naslov, opredeljeno izhodišče — potem zapackamo in preidemo v neka podtikanja, zaje*bavanja, … osebne diskvalifikacije … poniževanja …
Vsak je prepričan v svoj prav in so mu stvari nekako logične, ko predstavi svoj pogled in poda argumente se vedno najde kdo, ki nasprotuje tem argumentom z nekimi svojimi argumenti, ki se pa komu tretjemu ne zdijo logični….itd
Potem se argumentira levo in desno in na koncu se več ne ve kaj je bilo izvorno vprašanje in zaradi česa je razprava zašla na stranpot……
To pa zarad takih kretenov, ki te citirajo na vsakem koraku in hočjo neki iz tvojga zasebnga življenja vn potegnt, kljub temu jim ne uspeva lih najbolj. Vse jih zanima, za vsak glup stavek hoče, da mu ga posebi argumentiraš, zanaliziraš, natančno opredeliš, da bojo tisti njegovi zabiti možgančki dojel kaj si želel povedat že 3 strani nazaj. Ja vemo o kom teče beseda.
Ljudje bi radi izrazili, sfiltrirali svoja siceršnja nezadovoljstva, pa jih v realnem življenju ne znajo, ne morejo. Nekateri lahko v odprtju samostojne teme vidijo izpostavljanje, ‘klic na pomoč’ – stabilne osebe pa naj ne bi priznale, da imajo morebiti kdaj kakšne težave.
Skozi prebiranja razičnih načinov komunikacije se marsikdo v odgovoru prilagodi vzdušju do te mere, da povzame takšnega, ki ga sicer ne bi uporabljal. Ostanite zvesti sami sebi, zaupajte svoji intuiciji. Potem se boste ob morebitnih srečanjih lahko nasmehnili v sebi in si rekli: “Ja, to je on/ona.”
predlog:
naj si vsak par, trojica, … odprejo svojo temico – nicke v naslov
pa naj se tam prepucavajo kolikor hočejo … lahko tudi z linkanjem temic na kar se gredo ☺
Kaj se pa ti q****š sedaj?
Saj so to le neki binarni zapisi 0 in 1, kakšne nove teme, nesmisel!!!!!
Kaj pa ima veze kam nalimamo nekaj dodatnih vrstic binarne bode?….. O_o
Kaj je tvoja binarna koda užaljena, če se znajde v družbi naših binarnih kod ali je samo tako samovšečna, da si domišlja, da si lahko le ona dovoli pisat take nesmisle? :/
Forum je zaprt za komentiranje.