Pa kaj s to tako opevano Gorenjsko
Najbolj pritlehno in umazano izkoriščanje delavcev, vseh brez izjeme. Pritlehnost, primitivnost, pobožnjaštvo, pedofilija, a vsi kar naprej izpostavljajo ta gnili konec Slovenije kot najbolj razviti del države. Slabši so od prebivalcev Žabjeka. Kraja, izkoriščanje, v nedeljo pa k spovedi in je spet vse v redu, lepo in prav. Gnusno.
Sramota za Slovenijo, 09.09.2025 ob 18:04
Najbolj pritlehno in umazano izkoriščanje delavcev, vseh brez izjeme. Pritlehnost, primitivnost, pobožnjaštvo, pedofilija, a vsi kar naprej izpostavljajo ta gnili konec Slovenije kot najbolj razviti del države. Slabši so od prebivalcev Žabjeka. Kraja, izkoriščanje, v nedeljo pa k spovedi in je spet vse v redu, lepo in prav. Gnusno.
To so tisti, ki v medijih najbolj tulijo o Sloveniji brez tujcev. Sami jih pa največ “uvozijo”, za poceni delovno silo, ker slovenskega delavca niso pripravljeni plačati pošteno! SDS in NSI so tole. Stokrat videno. Kmetavzi jih pa volite.
Forum je zaprt za komentiranje.