Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pa kaj s to tako opevano Gorenjsko

Pa kaj s to tako opevano Gorenjsko

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/sokantno-razkritje-na-gorenjskem-na-pomoc-poklicali-predsednico-pirc-musar/

Najbolj pritlehno in umazano izkoriščanje delavcev, vseh brez izjeme. Pritlehnost, primitivnost, pobožnjaštvo, pedofilija, a  vsi kar naprej izpostavljajo ta gnili konec Slovenije kot  najbolj razviti del države. Slabši so od prebivalcev Žabjeka. Kraja, izkoriščanje, v nedeljo pa k spovedi in je spet vse v redu, lepo in prav. Gnusno.

Odgovor na objavo uporabnika
Sramota za Slovenijo, 09.09.2025 ob 18:04

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/sokantno-razkritje-na-gorenjskem-na-pomoc-poklicali-predsednico-pirc-musar/

Najbolj pritlehno in umazano izkoriščanje delavcev, vseh brez izjeme. Pritlehnost, primitivnost, pobožnjaštvo, pedofilija, a  vsi kar naprej izpostavljajo ta gnili konec Slovenije kot  najbolj razviti del države. Slabši so od prebivalcev Žabjeka. Kraja, izkoriščanje, v nedeljo pa k spovedi in je spet vse v redu, lepo in prav. Gnusno.

To so tisti, ki v medijih najbolj tulijo o Sloveniji brez tujcev. Sami jih pa največ “uvozijo”, za poceni delovno silo, ker slovenskega delavca niso pripravljeni plačati pošteno! SDS in NSI so tole. Stokrat videno. Kmetavzi jih pa volite.

Kaj je tukaj tako šokantnega. Imajo, podkupijo vse živo pa je mir. Delavci pa kot delavci. Kdo jim je kriv, da niso študirali za farje radi pravijo Gorenjci.

Gorenci so najbolj čudni ljudje.

In vi boste proti Titu, res !!

Sam zaprite tole izkoriščanje, zaprite delodajalca in mu dejte tako kazen, da mu pol kurca ne bo jasno !

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close