pa je šel
Vsak človek ima svoje navade, in vsak nekaj lahko sprejme, nečesa pa ne more. Ok, če se dva človeka ne moreta sprejeti takšna kot sta, z vsemi lastnostmi in z vsemi navadami, naj gresta narazen. Ni pa potrebno, da se pred tem zaradi tega žalita, pljuvata, dereta… Tip bi lahko mirno povedal, da se ne more navaditi na psa v stanovanju in na vse, kar to pripelje s sabo, in bi lahko mirno odšel. Ne razumem, zakaj je treba kričati. Kaj je hotel s tem doseči?
Bodi srečna, da je sam šel skozi vrata. Zdaj samo pazi, da se ne vrne skozi okno nazaj. V prihodnji zvezi pa že v začetku razčisti, kdo si kaj želi in kako si zamišlja skupno življenje – in to preden človeka spoznaš s svojim otrokom.
Preprosto povedano, dopizdl mu je vsega ima poln ku..c , sigurn sm, da je večkrat rekel, da mu grejo pasje dlake na živce, sigurn sm, da ga je kopanje psa v banji motilo in ne da sem sigurn temveč sem prepričan, da jo to kar nekajkrat rekel.
Človeku se nabira in nabira, večkrat reče, prosi, prepričuje, in potem ima vsega dovolj in se mu odfuka, pošlje vse v 3 p..de materne in gre.
In zakaj že, naj bi on počistil banjo ?? me zanima, če bi on kopal psa in vse pustil, kaj bi potem šele kokodakale mone kle gor, mislim, da bi bil vse samo človek ne.
Pa kaj ima take stvari za govorit in nekoga nekaj prosit, prepričevat? Takoj, ko mu kaj ni pasalo, bi moral it, adio. Kaj ima za maltretirat ljudi in psa v njihovem stanovanju? A je ona prišla k njemu in začela postavljati svoja pravila?
Tudi moja hči pusti po tuširanju peno v banji. Pa se zaradi tega ne derem na njo, ampak ji lepo rečem, naj počisti za sabo, da se lahko jaz stuširam.
Če je obseden s čistočo, potem je dobro, da je sploh toliko zdržal. Morda ima tisto bolezen kot Monk. In se je do sedaj zadrževal, ampak se ne more več.
Zelo težko je takemu človeku s samim sabo, kaj šele drugimi.
Svetuj mu, naj poišče strokovno pomoč, drugače boš znorela ob njegovih ritualih 5kratnega tuširanja na dan in drugimi, ki so še bolj moteči. Verjetno tdi posodo dovolj dobro ne pomiješ, oblačil ne opereš in v omaro ne zložiš.
Pa kaj ima take stvari za govorit in nekoga nekaj prosit, prepričevat? Takoj, ko mu kaj ni pasalo, bi moral it, adio. Kaj ima za maltretirat ljudi in psa v njihovem stanovanju? A je ona prišla k njemu in začela postavljati svoja pravila?
Tudi moja hči pusti po tuširanju peno v banji. Pa se zaradi tega ne derem na njo, ampak ji lepo rečem, naj počisti za sabo, da se lahko jaz stuširam.[/quote]
In ker je on prišel živet k njej bi moral bit tiho, ja še dobro, da se ni moral kopat skupaj s psom.
Ni čudno, da vas dec hitro sune v rit, in tukaj gor je cel kup pametnih in emancipiranih bab ki so ostale same, zakaj že ?
Ja, ko bo sam kupil stanovanje ali zgradil hišo, si bo tam postavil svoja pravila. Tista, ki bo ta pravila lahko sprejela, bo ostala z njim, tista, ki pa ne, bo odšla. Kaj tukaj ni jasno? A zdaj bo pa kar vsak nesposoben parazit, zagledan sam vase, druge učil, kako naj živijo z njim? Pa ko bi vsaj imel en kulturen način in mirno povedal, kaj ga moti, ne pa z zadiranjem in žaljenjem. Pfuj in pfej taki tipi.
Sicer pa itak ni bil problem umazana banja, ker zaradi takih stvari se ne gre narazen, če ti druge stvari kaj pomenijo. Najverjetneje ima res že drugje postlano. Ko pa bo tam naletel na “zrno graha”, bo pa prišel nazaj k “zdaj že bivši”. Imam zelo podobno izkušnjo.
Smešno na začetku je par komentarjev…. ki samo tipa kritizirajo….. S psi, ki živijo v blokih je pa vse ok….. Potem je avtorica napisal o tem kako je alergičen na vsak prah…. itd… Pol je ta model en običan seronja kar se lajfa tiče,,,, pomoje…. Ampak, vseen niti avtorica ni dost boljša s tem psom v stanovanju. Je pa res,da je pač ona na svojem …. in hvala bogu …. kuda koji mili moji… Logično, da bo šel tip ne pa ona iz stanovanja……
Samo vseen s temi psi in ženskami je živa štala……….
Ne vem kje so tiste čistunke, ki se dnevno 3-5x tuširajo in so vsi ki se zgolj 1x dnevno ali celo 2-3x tedensko prasci, svinje, smrduhi, nagravžni itd, kot berem večini tukaj kar odgovarja, najprej naj se skopa pes, potem pa ostali, to da pena in dlake ostanejo za psom ni nič hudega, ma jo sunem v rit njo in cucka čeprav ni nič kriv, da ima prfuknjenga gospodarja.
Ne vem kje so tiste čistunke, ki se dnevno 3-5x tuširajo in so vsi ki se zgolj 1x dnevno ali celo 2-3x tedensko prasci, svinje, smrduhi, nagravžni itd, kot berem večini tukaj kar odgovarja, najprej naj se skopa pes, potem pa ostali, to da pena in dlake ostanejo za psom ni nič hudega, ma jo sunem v rit njo in cucka čeprav ni nič kriv, da ima prfuknjenga gospodarja.[/quote]
O “prifuknjenih” bi se dalo razpravljati.
Tip pride v tuje stanovanje kjer se pretežno tušira in parfumira. Lastnico stanovanja budi iz spanja češ, da naj tam nekje pobriše prah, ker ga živega videti ne more. Motijo ga stanje stvari, ki jih ni ne kupil, ki jih ne vzdržuje in ki so bile tam že veliko pred njim.
Bebo v tujem stanovanju zganja teror nad lastnico stanovanja, predmeti v njem, plačnici računov, nakupovalki hrane in kuharici. Vse kar počne je tuširanje 5x na dan, žretje sranje, scanje in prdenje.
In ti, “prifuknjenka” boš govorili o “prifuknjenih” gospodarjih psov?
Pes ni popolnoma nič kriv. Kriva je gospodarica psa, ki je bebotu sploh dovolila vstopiti v NJENO stanovanje, uporabljati NJEN tuš in WC, jesti z NJENIH krožnikov in spati v NJENI postelji. In seveda kritizirati čistočo v NJENEM bivališču…..mah dovolj.
A, bejž no bejž.
Ne vem kje so tiste čistunke, ki se dnevno 3-5x tuširajo in so vsi ki se zgolj 1x dnevno ali celo 2-3x tedensko prasci, svinje, smrduhi, nagravžni itd, kot berem večini tukaj kar odgovarja, najprej naj se skopa pes, potem pa ostali, to da pena in dlake ostanejo za psom ni nič hudega, ma jo sunem v rit njo in cucka čeprav ni nič kriv, da ima prfuknjenga gospodarja.[/quote]
O “prifuknjenih” bi se dalo razpravljati.
Tip pride v tuje stanovanje kjer se pretežno tušira in parfumira. Lastnico stanovanja budi iz spanja češ, da naj tam nekje pobriše prah, ker ga živega videti ne more. Motijo ga stanje stvari, ki jih ni ne kupil, ki jih ne vzdržuje in ki so bile tam že veliko pred njim.
Bebo v tujem stanovanju zganja teror nad lastnico stanovanja, predmeti v njem, plačnici računov, nakupovalki hrane in kuharici. Vse kar počne je tuširanje 5x na dan, žretje sranje, scanje in prdenje.
In ti, “prifuknjenka” boš govorili o “prifuknjenih” gospodarjih psov?
Pes ni popolnoma nič kriv. Kriva je gospodarica psa, ki je bebotu sploh dovolila vstopiti v NJENO stanovanje, uporabljati NJEN tuš in WC, jesti z NJENIH krožnikov in spati v NJENI postelji. In seveda kritizirati čistočo v NJENEM bivališču…..mah dovolj.
A, bejž no bejž.[/quote]
Sem pa mislil, da je ona njega zbrala in to kar dolgo zbirala, se oproščam, nisem vedel, da je nasilno vstopil , ti baraba moška, pa kar nekaj mesecev je bil nasilno vseljen, le kje je bila policija !
Ubogi kuža, sam bog ve kakšne travme je imel, ko je zagledal desca kako se kopa v njegovi banji, fuuuuujj , upam , da kužek ni dobil kakšne kožne bolezni.
Kaj pa jaz vem, kaj mu je falilo. Mogoče mu ni dala denarja za novo kolonjsko, deodorant, jasminovo žajfico, pa bencin, pa škampe s tartufi, ki jih ima tako rad, pa za prehranska bio dopolnila, pa za obisk fitnesa, pa za rundo v gostilni, pa za avtopralnico in sesalnico, pa za nove gume, pa novo dišavo v sterilnem avtu, pa čevljev mu ni glancala, pa hlač stresla in zlikala, pa srajce zamenjala po 1,5 ure nošenja, uuuuhhhhhhh, mah, revežu je falilo čisto vse, groza….mah sploh ne vem kako je zdržal dva meseca. Bogi stvor.
Hehe, kajzarica …se strinjam tip je Seronja….. saj, da se pred ogledalom gleda,ko gre smeti odnest je itak mimo…. Samo, dons ženske razmišlate tako, če bi blo obratno, seveda…… Takoj bi bil velik halooo, da ima celo pravico do polovico stanovanja preden gre od nje….. oz, da ga more izplačat, ker kao ma pravico po določenem času življenja v skupnosti s partnerjem….. Je pa zajebano za avtorico…., ker ima otroka in bo videl, da mama čudna, ker si ne more normalnega tipa najti. Samo kaj čes, ko beje padajo na fasade in dišave…… hehe, sm ne tiste od prdenja…..
Forum je zaprt za komentiranje.