Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek osvajanje

osvajanje

Kdo več osvaja? Moški ali ženske?

Ko bo oseba vidla osebo, ki ji bo všeč, jo bo osvajala. Ni važen spol. 😉

Ne moreš rečt kdo več osvaja, odvisno od situacije. Če mene vprašaš.

Mislim, da bolj moški. Ženske pa se pustijo osvojiti.ali pa ne. 🙂

Nekatere celo trdijo, da mora moški pokazati interes in jih osvajati, da je potem vreden njihove pozornosti in da sploh ima šanse, da osvoji žensko.

To je čist diskutabilno. Ali ženska osvaja, če flirta? Aktivna je, torej …

Mislim da osvajata približno enaka oba spola. Začne se že s čekiranjem…

Moški so lovci, ženske plen:). Vsak ima svojo vlogo:).


In če ima moški kot lovec, ta pravo orodje, potem vsaka ženska pade. 🙂

Osvajamo menda oboji! Ženske bolj prikrito z raznimi taktikami, damo nekomu “oreh”, da “žrtev” sama razbere, da je “zamikana”, takrat bi se naj pričel “žrtvin” lov, ki pa je praviloma bolj direkten in ravno od “lova” je odločilno, če bo kdaj nastalo iz tega kaj več; mislim da veliko “plena” da nekaj na t.i. lov, so pa izjeme oz če bo tip osvajal žensko, ki v njemu ni našla interesa ali neke spolne privlačnosti vsaj, iz takih trudov potem ne nastane nič le slaba volja zaradi nadlegovanja in potrate energije. Navsezadnje je tudi od osebe do osebe odvisno koliko je kdo drzen in podjeten, kaj kdo tvega in česa ne in na kaj kdo “pade”, da “žrtvi” niti približno ni jasno, kdaj se je “zacopala”, le močno čuti da se je 😉
Bi bilo zanimivo najti kakšne izpovedi o najbolj nenavadnih in neobičajnih osvajalskih tehnikah :-))

Vloge so za smetišče preteklosti. Povsem rigidno.


In če ima moški kot lovec, ta pravo orodje, potem vsaka ženska pade. :)[/quote]

V bistvu je tako, da smo ženske tiste, ki damo ceno samemu načinu in pristopu lovljenja, ne toliko orodju:). Tehnika je važna, ne sredstvo:).

Vloge so za smetišče preteklosti. Povsem rigidno.[/quote]

Vedno obstajajo vloge, samo načini igranja teh vlog se spreminjajo, zdaj smo v fazi prožnosti:).

Vloge so za smetišče preteklosti. Povsem rigidno.[/quote]

Vedno obstajajo vloge, samo načini igranja teh vlog se spreminjajo, zdaj smo v fazi prožnosti:).[/quote]
Seveda vedno obstajajo vloge. Vsi igramo neko vlogo, ki nam jo določajo prepričanja.
Ne moremo kar naenkrat postati nekdo drugi.

Vloge so za smetišče preteklosti. Povsem rigidno.[/quote]Rigidno je to da si prepričan, da ni vlog, da ne dopuščaš možnosti, da obstajajo…. 😉

Vloge so za smetišče preteklosti. Povsem rigidno.[/quote]Rigidno je to da si prepričan, da ni vlog, da ne dopuščaš možnosti, da obstajajo…. ;)[/quote]

Kako bi bila srečna, ko bi me že enkrat nehal naslavljat za moškega, ti multipli nick!!

Očitno slabo poznaš pojem “rigidno”, sploh v povezavi s prepričanji… razbijanje vlog je nekaj, česar v preteklosti ni bilo oz. kadar je bilo, je bilo vzeto za čudaštvo, nenormalnost, ženske (in njihove knjige) so kurili na kuriščih … dejansko so napredek ustvarili ravno tisti, ki so gledali izven obstoječih okvirjev, sam tolk za info.

Rigidno je to da si prepričan, da ni vlog, da ne dopuščaš možnosti, da obstajajo…. ;)[/quote]

Kako bi bila srečna, ko bi me že enkrat nehal naslavljat za moškega, ti multipli nick!!

Očitno slabo poznaš pojem “rigidno”, sploh v povezavi s prepričanji… razbijanje vlog je nekaj, česar v preteklosti ni bilo oz. kadar je bilo, je bilo vzeto za čudaštvo, nenormalnost, ženske (in njihove knjige) so kurili na kuriščih … dejansko so napredek ustvarili ravno tisti, ki so gledali izven obstoječih okvirjev, sam tolk za info.[/quote]Vidiš kako si rigidna? :))
Če ti vloge ne bi bile pomembne bi ti bilo vseeno kako te naslovim… 😉

Knjige so kurili ja, ampak ne samo “ženske knjige”, tudi vse druge, ki niso bile v skladu z njihovo ideologijo, ni to imelo toliko veze s spolom, saj so jih tudi ženske kurile sveto prepričane, da delajo prav.


In še dandanes je tako.
Res več ne kurimo knjig, se pa uporabljajo drugačni ukrepi in ustrahovanja, ki nas držijo pri obstoječih prepričanjih.

Spol ni vloga. Ločiš družbeni spol od biološkega? Ločiš osebno izbiro od prisiljene vloge?

Spol ni vloga. Ločiš družbeni spol od biološkega? Ločiš osebno izbiro od prisiljene vloge?[/quote]Krivokljun kaj se jeziš?
A ne vidiš da imaš za nik ime v moški slovnični obliki? In če po tvojem to nima veze (te m-ž vloge) potem pač te ne bi smele te stvari tako iritirat …
Če smo v naravi ločeni po spolu menda ima to neko vlogo v naših življenjih, menda ima to nek pomen? Al kako?
Ne razumem te kaj želiš povedat oz zanikat? :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Želi povedat, da morajo vsi takoj opazit, da se za njenim nickom skriva ženska, kljub temu, da je njeno ime moškega spola in klub temu, da v njenih sporočilih ni nobenega osebnega zaimka, ki bi spol razkril. A ni očitno? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spol ni vloga. Ločiš družbeni spol od biološkega? Ločiš osebno izbiro od prisiljene vloge?[/quote]Krivokljun kaj se jeziš?
A ne vidiš da imaš za nik ime v moški slovnični obliki? In če po tvojem to nima veze (te m-ž vloge) potem pač te ne bi smele te stvari tako iritirat …
Če smo v naravi ločeni po spolu menda ima to neko vlogo v naših življenjih, menda ima to nek pomen? Al kako?
Ne razumem te kaj želiš povedat oz zanikat? :/[/quote]

Se mi je zdelo, da je rigiden = On_ Kaj pa ti zanikaš s tem? 😉

Na tvoja vprašanja si preberi moja citirana vprašanja in nanje odgovori, saj se moj odgovor skriva v odgovoru na tvoja vprašanja.

Oz. ker vem, da se ti ne da. Sem ženska, ki zavrača žensko vlogo, sploh sam princip pripisanih ženskih vlog. Če delam neko “moško” stvar, nisem še zato prevzela moške vloge. In daleč od tega da bi bila zaradi tega kaj manj ženska. Toliko o tem. sedaj pa šibam iz službe.

Krivokljun, moški potrebujejo pozornost, ti jih pa usmerjaš naj si sami poiščejo odgovor:). Kot bi jim dala suduku za reševat med kofetkanjem:).


Ej, meni je čist seksi, če zna ženska opraviti moško delo oziroma, če ima v sebi nekaj moške “duše”, se pravi, da ni preveč štorasta, da je v njej malo “športne” tekmovalnosti in da ne jamra stalno, ko ji kaj ne gre, ampak se bori. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ej, meni je čist seksi, če zna ženska opraviti moško delo oziroma, če ima v sebi nekaj moške “duše”, se pravi, da ni preveč štorasta, da je v njej malo “športne” tekmovalnosti in da ne jamra stalno, ko ji kaj ne gre, ampak se bori. :)[/quote]

Sem srečala več štorastih moških:)). Če pa ženska ne pozna npr. vseh detajlov pri avtomobilu, to še ne pomeni, da ji ne gre:). Ni smiselno osvojiti in biti kos čisto vsem situacijam.

Temu menda ne smem oporekat, tudi če, mi nič ne pomaga, si se že tako odločila in ko se ona enkrat odloči je odločeno… 😀
Lahko bi si odgovore poiskal v tvojih besedilih vedar so si že v enem dnevu tako v nasprotju, da na koncu sem še bolj na začetku kot takrat ko bi začel….. 😉 :)))
Res ne rabite poznat vseh delov, ko bi le znale bočno parkirat, bi bilo ok, ali pa zvozit križišče brez semaforja, ali krožišče z več pasovi……. :))
Drugače pa prostorska percepcija ni vrlina žensk. Ali pa narisat nekaj po spominu nap. kolo-bicikl.
Kliko deklet to zmore?
Poizkusi v kakšni mešani družbi, je zanimivo kaj vse papir prenese v primerjavi z risbami fantov. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ah, pustite sestavne dele avtomobilov in bočno parkiranje. Tema je o osvajanju. In žal, moram reči, da so nekateri naši fantje štorasti na tem področju. Posledica vsega tega je, da so nekatere ženske zato postale precej direktne in agresivne ter same prevzemajo pobudo glede moških.

Moški pa se vržejo v osvajalski podvig samo takrat, ko so vsaj 99 % sigurni, da jim bo uspelo. Sploh več ne upajo tvegati, niti biti zavrnjeni. Mnogi se sprijaznijo s slabšo izbiro, ker se boljše izbire sploh ne upajo “lotit”.

In še ena zanimivost, opažam, da so tisti moški, ki so nekoliko manj izobraženi veliko bolj pogumni glede osvajanja. Tisti, ki imajo več izobrazbe, se tega lotevajo preveč “znanstveno”. :))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close