Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek osebni zdravnik

osebni zdravnik

Čisto sem razočarana nad osebnim (družinskim ) zdravnikom in bi ga čim prej rada zamenjala. Obnaša se tako pokroviteljsko, ne jemlje resno mojih težav, vedno mi samo predpiše kakšne tablete ali mazila in me sploh ne pošlje naprej k specialistu.

Kako ste vi zadovoljni s svojim osebnim zdravnikom? A koga priporočate?

Jaz prav tako nisem nič zadovoljna. Sploh ne posluša kaj razlagam in kakšne so moje težave. Se je že zgodilo da me je poslala v otorinolaringološko ambulanto namesto v dermatološko. Ker ni poslušala še manj pa pogledala kako in kaj.
Pravijo da še dela k sreči samo to leto. Potem pa upam, da bo kakšen bolj poslušen zdravnik prišel na njeno mesto.

S kot pa si?

ina.

Jaz sem s svojo osebno zdravnico zelo zadovoljna, edino sestre so take, da če prideš mimo njih, si zaslužiš kolajno.

Upam, da boš našla v redu zdravnika, ker vem, kako je to pomembno! Pa ne samo fizično, tudi psihično…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close