Bivša žena ima hčero čez praznike, prijatelji več ali manj bili skupni in poparčkani, sicer sem dobil povabilo za praznovanje novega leta, ampak mi ni za iti. Enostavno nisem navajen biti samski.
Sem v podobni situaciji in sem prepricana da nas je ogromno osamljenih med prazniki. Pusti kaksen kontakt ce zelis, da si krajsava cas in zamotiva. Lep pozdrav
Če res nimaš nikogar za poklicat…..nabavi karton pira, potegni so dol par dobrih filmov, za polnoč pojdi na glavni trg kjer bo odštevanje. Evo tako bi jaz naredil.