Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Osamljen za praznike

Osamljen za praznike

Bivša žena ima hčero čez praznike, prijatelji več ali manj bili skupni in poparčkani, sicer sem dobil povabilo za praznovanje novega leta, ampak mi ni za iti. Enostavno nisem navajen biti samski.

Nima veze. Zdrži ejga. Eni mamo poln kufer vsega. Kam boš silil.

Če te vleče pejt poslusat idela za konec leta ha ha,

Ajde

Tomo, imaš kakšne kolege, prijatelje? Pridruži se jim , lažje ti bo. Srečno novo leto in vse dobro ?

Sem v podobni situaciji in sem prepricana da nas je ogromno osamljenih med prazniki. Pusti kaksen kontakt ce zelis, da si krajsava cas in zamotiva. Lep pozdrav

tomaztomo@yahoo.com

Če res nimaš nikogar za poklicat…..nabavi karton pira, potegni so dol par dobrih filmov, za polnoč pojdi na glavni trg kjer bo odštevanje. Evo tako bi jaz naredil.

Kaj potem jamras?? Dobil si vabilo in ga zavrnil. Tiho

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno883, 31.12.2024 ob 09:38

Kaj potem jamras?? Dobil si vabilo in ga zavrnil. Tiho

@Anonimno883: ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close