orožje
Včlaniš se v zeleno bratovščino – to je po moje najlažji način.
Sicer pa moraš državo prepričati, da ti izda orožno dovoljenje. Kar brez hudo dobrega razloga gotovo ne bo šlo.
No, če si še mlad, se seveda lahko prijaviš za prostovoljno služenje vojaškega roka – pa še nekaj malega ti bodo plačali. Tam bo orožja obilo.
Lahko se tudi prijaviš za profesionalnega vojaka – ko te bodo napotili v Bosno ali v Kabul, te bodo gotovo pošteno založili z orožjem. Vprašanje je le, če si temu v resnici dorasel.
Sicer pa se da kupit tudi vodno pištolo:)
O nelegalnih poteh ti pa seveda ne bom nič napisala.
Zakaj pa bi politik nosil pištolo? Saj nimajo orožnega lista. Sicer pa si prebero Zakon o orožju.
Vse piše.
Forum je zaprt za komentiranje.