ONaon plesni tečaj – oni priskrbijo soplesalca
In tudi obratno. :))[/quote]
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]
Zanimivo… Moram priznati, da me za moške ni nikoli zanimalo, če znajo plesati. Pa tudi, če sem čisto iskrena, ko se takole babe med sabo menimo, nobena ne potarna, da njen ne zna plesati…
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]Zanimivo… Moram priznati, da me za moške ni nikoli zanimalo, če znajo plesati. Pa tudi, če sem čisto iskrena, ko se takole babe med sabo menimo, nobena ne potarna, da njen ne zna plesati…[/quote]Sam res je čudno pa tolk se pogovarjate od plesa…… 😀
Zanimivo… Moram priznati, da me za moške ni nikoli zanimalo, če znajo plesati. Pa tudi, če sem čisto iskrena, ko se takole babe med sabo menimo, nobena ne potarna, da njen ne zna plesati…[/quote]Sam res je čudno pa tolk se pogovarjate od plesa…… :D[/quote]
V bistvu se ne pogovarjajo od plesa, saj nobena ne omeni. 😉
Plesa se da naučit, tako kot tudi tistega posteljnega. Jaz sem prvega zasovražil že v osnovni šoli in se ga potem izogibal (uporništvo al kaj vem kaj), drugega sem se naučil, prvega se pa zdaj počasi spravljam. :))
Je pa res, da za oba plesa potrebuješ sproščenost. Ampak sproščenost za ples prihaja iz drugega konca, kot tista za posteljni ples, zato tega pač nima smisla enačit. Seveda imaš ljudi, ki ne znajo nobenega, ampak to je tako kot tista vic, ki ga je On enkrat povedal o akvariju in geju (nekaj takega, spomni me On). :))
Sam res je čudno pa tolk se pogovarjate od plesa…… :D[/quote]
V bistvu se ne pogovarjajo od plesa, saj nobena ne omeni. 😉
Plesa se da naučit, tako kot tudi tistega posteljnega. Jaz sem prvega zasovražil že v osnovni šoli in se ga potem izogibal (uporništvo al kaj vem kaj), drugega sem se naučil, prvega se pa zdaj počasi spravljam. :))
Je pa res, da za oba plesa potrebuješ sproščenost. Ampak sproščenost za ples prihaja iz drugega konca, kot tista za posteljni ples, zato tega pač nima smisla enačit. Seveda imaš ljudi, ki ne znajo nobenega, ampak to je tako kot tista vic, ki ga je On enkrat povedal o akvariju in geju (nekaj takega, spomni me On). :))[/quote]Ne mislim, da tisti vic ne paše sem, tu gre bolj za to s čim je kdo (v plesu/zakonu) zadovoljen. Potem pač toliko časa menja “soplesalca” dokler ne najde tisto kar mu ustreza. Seveda se da naučit, da se tudi naučit igrat inštrument le da nekdo bo končal svoje pri pesmi Marko skače in kljub trudu ne bi kaj več uspel skupaj, drugi bo pa z lahkoto odsviral Mozarta nap. Kdo bo na katero muziko plesal je pa stvar izbire.
Tudi sam sem se plesat učil v OŠ, je bilo kar zabavno. Spomnim se, da sem pri menjavi plesalk vedno dobil dekleta s hladnimi rokami…. no, odhajale so s toplimi in ko se krog zavrtel so bile spet zmrznjene.
Nekatere so imele še pohojene čeveljce…. a to si bil ti Marko?…. 😉 :))))
In tudi obratno. :))[/quote]
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]
Če je pa slab ljubimec, pa mu še perfektno znanje plesa čisto nič ne pomaga. 🙂
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]
Če je pa slab ljubimec, pa mu še perfektno znanje plesa čisto nič ne pomaga. :)[/quote]
Pomaga mu toliko, da pač lahko uživa v plesu. Nauči se pa še vedno lahko tudi tistega drugega plesa, če bo katera toliko potrpežljiva z njim ali pa če se najde katera, ki podobno pleše in se lahko učita skupaj. Še vedno ima več možnosti, kot pa tisti, ki tudi plesat ne zna. :))
Resnega? In takšnega, ki obvlada? 🙂 Brez zamere, ampak nekdo, ki hodi dva meseca na tečaj, kjer se uči približno deset plesov, kar je v povprečju dobra ura tečaja na ples na tečaj, se bi težko rekel, da obvlada.
Za nadaljevalni tečaj kere zvrsti? To je druga stopnja, a ne? Če misliš standardne/družabne, mam za sabo tri stopnje (ne vem kako gre to poimensko) in ker bi izpopolnjeval svoje znanje družabnih, in mi ni problem začet ponovno na drugi stropnji. Sploh če se najde kakšen ok tečaj v primernem terminu.
http://www.youtube.com/watch?v=NpKGY-AZO5M%5B/quote%5D
Še swing oz. bolj natančno blues verzija: http://www.youtube.com/watch?v=28WR4V2NUas
Ni sicer tako glamurozno kot latinsko ameriške variante, ampak vseeno ni najbrž nič manj pozorno, taknočutno in sočutno od rumbe.
Ah daj no, saj nič ne stane in če imaš željo se naučit…
Ne vem no kaj bi bilo tako težko z nekom izmenjat nekaj besed na ZS.
Sploh pa ti si tako “fina” da se ti ne da registrirat, on pa naj bi javno pisal svoje osebne podatke?….
Punca pa ti res nisi resna, oprosti. :/
Forum je zaprt za komentiranje.