Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ONaon plesni tečaj – oni priskrbijo soplesalca

ONaon plesni tečaj – oni priskrbijo soplesalca


In tudi obratno. :))[/quote]
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. 🙂


In tudi obratno. :))[/quote]
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]

Zanimivo… Moram priznati, da me za moške ni nikoli zanimalo, če znajo plesati. Pa tudi, če sem čisto iskrena, ko se takole babe med sabo menimo, nobena ne potarna, da njen ne zna plesati

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]Zanimivo… Moram priznati, da me za moške ni nikoli zanimalo, če znajo plesati. Pa tudi, če sem čisto iskrena, ko se takole babe med sabo menimo, nobena ne potarna, da njen ne zna plesati…[/quote]Sam res je čudno pa tolk se pogovarjate od plesa…… 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zanimivo… Moram priznati, da me za moške ni nikoli zanimalo, če znajo plesati. Pa tudi, če sem čisto iskrena, ko se takole babe med sabo menimo, nobena ne potarna, da njen ne zna plesati…[/quote]Sam res je čudno pa tolk se pogovarjate od plesa…… :D[/quote]
V bistvu se ne pogovarjajo od plesa, saj nobena ne omeni. 😉
Plesa se da naučit, tako kot tudi tistega posteljnega. Jaz sem prvega zasovražil že v osnovni šoli in se ga potem izogibal (uporništvo al kaj vem kaj), drugega sem se naučil, prvega se pa zdaj počasi spravljam. :))
Je pa res, da za oba plesa potrebuješ sproščenost. Ampak sproščenost za ples prihaja iz drugega konca, kot tista za posteljni ples, zato tega pač nima smisla enačit. Seveda imaš ljudi, ki ne znajo nobenega, ampak to je tako kot tista vic, ki ga je On enkrat povedal o akvariju in geju (nekaj takega, spomni me On). :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sam res je čudno pa tolk se pogovarjate od plesa…… :D[/quote]
V bistvu se ne pogovarjajo od plesa, saj nobena ne omeni. 😉
Plesa se da naučit, tako kot tudi tistega posteljnega. Jaz sem prvega zasovražil že v osnovni šoli in se ga potem izogibal (uporništvo al kaj vem kaj), drugega sem se naučil, prvega se pa zdaj počasi spravljam. :))
Je pa res, da za oba plesa potrebuješ sproščenost. Ampak sproščenost za ples prihaja iz drugega konca, kot tista za posteljni ples, zato tega pač nima smisla enačit. Seveda imaš ljudi, ki ne znajo nobenega, ampak to je tako kot tista vic, ki ga je On enkrat povedal o akvariju in geju (nekaj takega, spomni me On). :))[/quote]Ne mislim, da tisti vic ne paše sem, tu gre bolj za to s čim je kdo (v plesu/zakonu) zadovoljen. Potem pač toliko časa menja “soplesalca” dokler ne najde tisto kar mu ustreza. Seveda se da naučit, da se tudi naučit igrat inštrument le da nekdo bo končal svoje pri pesmi Marko skače in kljub trudu ne bi kaj več uspel skupaj, drugi bo pa z lahkoto odsviral Mozarta nap. Kdo bo na katero muziko plesal je pa stvar izbire.
Tudi sam sem se plesat učil v OŠ, je bilo kar zabavno. Spomnim se, da sem pri menjavi plesalk vedno dobil dekleta s hladnimi rokami…. no, odhajale so s toplimi in ko se krog zavrtel so bile spet zmrznjene.
Nekatere so imele še pohojene čeveljce…. a to si bil ti Marko?…. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Moje niso imele pohojenih čeveljcev. 🙂 Pri meni se to šele začenja On. Hehe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Margot, se mi zdi da tukaj govorimo o tistih, ki preko vertikale iščejo horizontalo, torej vertikalna projekcija horizontalne želje. 🙂 Tukaj se skoraj vedno zatakne, ostane le pri vertikali.


In tudi obratno. :))[/quote]
Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]
Če je pa slab ljubimec, pa mu še perfektno znanje plesa čisto nič ne pomaga. 🙂


S tem se tolažijo tisti, ki pri ženskah nikakor ne pridejo do horizontale?


Moški, ki je dober zapeljivec in ljubimec, obenem pa slab plesalec, tak moški nima problema, saj je v tem primeru ples postranskega pomena, če je pa dober plesalec, pa toliko bolje. :)[/quote]
Če je pa slab ljubimec, pa mu še perfektno znanje plesa čisto nič ne pomaga. :)[/quote]
Pomaga mu toliko, da pač lahko uživa v plesu. Nauči se pa še vedno lahko tudi tistega drugega plesa, če bo katera toliko potrpežljiva z njim ali pa če se najde katera, ki podobno pleše in se lahko učita skupaj. Še vedno ima več možnosti, kot pa tisti, ki tudi plesat ne zna. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

[/quote]

To je mogoče zato, ker si bila omejena na standardne družabne plese. Piši mi na zs in ti povem kje ne boš imela takega problema, vsaj ob dovolj zgodni prijavi.

Ponavljam odgovor, da ne bo tako zmedeno zgledalo:

To je mogoče zato, ker si bila omejena na standardne družabne plese. Piši mi na zs in ti povem kje ne boš imela takega problema, vsaj ob dovolj zgodni prijavi.

http://www.youtube.com/watch?v=NpKGY-AZO5M

Alterook, hvala za obširen opis tvoje izkušnje. Se mi je zdelo, da je bolj v to smer. Jaz pa bolj iščem resnega soplesalca, takega, ki že obvlada zadeve, za nadaljevalni tečaj.

Resnega? In takšnega, ki obvlada? 🙂 Brez zamere, ampak nekdo, ki hodi dva meseca na tečaj, kjer se uči približno deset plesov, kar je v povprečju dobra ura tečaja na ples na tečaj, se bi težko rekel, da obvlada.

Za nadaljevalni tečaj kere zvrsti? To je druga stopnja, a ne? Če misliš standardne/družabne, mam za sabo tri stopnje (ne vem kako gre to poimensko) in ker bi izpopolnjeval svoje znanje družabnih, in mi ni problem začet ponovno na drugi stropnji. Sploh če se najde kakšen ok tečaj v primernem terminu.

http://www.youtube.com/watch?v=NpKGY-AZO5M%5B/quote%5D

Še swing oz. bolj natančno blues verzija: http://www.youtube.com/watch?v=28WR4V2NUas

Ni sicer tako glamurozno kot latinsko ameriške variante, ampak vseeno ni najbrž nič manj pozorno, taknočutno in sočutno od rumbe.

V mislih sem imela drugo stopnjo družabnih plesov. Tole na tem tečaju, ki sem ga na začetku omenila, gre pa za začetno. To sem bila že večkrat.

No, če si resna, hehe, mi piši in mogoče se kej zmenva.

Alterook, od kod pa si?

Resne to sprašujejo na ZS…… :/ 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On, če je on iz drugega konca Slovenije, se mi pa res ne da registrirat sem gor. ZS pa kot neregistriran ne moreš pošiljat.

Ah daj no, saj nič ne stane in če imaš željo se naučit…
Ne vem no kaj bi bilo tako težko z nekom izmenjat nekaj besed na ZS.
Sploh pa ti si tako “fina” da se ti ne da registrirat, on pa naj bi javno pisal svoje osebne podatke?….
Punca pa ti res nisi resna, oprosti. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, prepričana sem, da je alterook, dovolj zrel in odrasel, da se lahko sam odzove in pojasni zadevo. ALi misliš, da moraš ti zastopat njega?

Res mi ni ta izmenjevanje takih podatkov tu gor. Že tko sm (pre)velik napisal.

Ok, potem bom pa jaz napisala, da bi hodila v MB na tečaj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close