OJOJ, če nam Madžari, Avstrijci, Hrvati in Italijani vzamejo ozemlje….
Odgovor na objavo uporabnika
hja tko., 20.09.2022 ob 18:37
hja tko., 20.09.2022 ob 18:37
Odgovor na objavo uporabnika
zaskrbljeni janez, 21.05.2022 ob 17:51
zaskrbljeni janez, 21.05.2022 ob 17:51
kaj bo z nami?! Nihče nas ne mara in še to malo ozemlja opazujejo
Orbánov državni sekretar je mejo s Slovenijo prestavil na Muro – Delo
janez nič ne kaže, da ti bo večji, prej manjši.
kdaj bo parada v Celju, Kopru?
Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa to??, 25.10.2022 ob 22:04
kaj pa to??, 25.10.2022 ob 22:04
ITALIJA in radio Ogrnjišče? https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/frekvenca-ognjisca-zdaj-italijanski-radio-foto/
https://old.delo.si/sobotna/slovenija-se-vsako-leto-skrci-za-tri-do-stiri-milimetre.html
Forum je zaprt za komentiranje.