Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ODVETNIK LIPEJ-PROVIZIJA

ODVETNIK LIPEJ-PROVIZIJA

Ja, kako smo ljudje lahkoverni.Ta zadeva z zavarovalnicami in odvetniki me prav zabava, ker sploh ne prepoznate fore, ki jo uporablja zavarovalnica.
V čem je poanta:
-zavarovalnica vam bo vedno razložila, da plača odvetniku stroške in vam naj ne bi zaračunal potem nič več. To je SAMO DELNA RESNICA, kajti z odvetnikom ste dogovorjeni, da vam uredi vse potregno za PRAVIČNO odškodnino.Tisto kar pa ponuja zavarovalnica, pa je običajno nekajkrat nižji znesek kot vam pripada in to zavarovalničarji vedo.Primer: če terjate odškodnino sami, brez odvetnika vam ponudijo 100.000,oo SIT. Če to zahtevate preko odvetnika ponudijo 200.000,00 SIT + stroške odvetnika. Vendar pa dober odvetnik ve koliko lahko iztrži za kar pa so potrebna dodatna pogajanja in dodatno delo.Nemalokrat tudi zagrozi s tožbo.Potem pa je kar naenkrat odškodnina 500.000,oo SIT. Vendar te dodatne stroške in delo odvetnoka je potrebno plačati.In če me vprašate, z veseljem plačam 1’% odškodnine, če potem dobim tolikokrat večji znesek.Vi ostali, ki pa se na dodatno delo odvetnika pritožujete pa kar verjemite zavarovalnici, saj ji na tak način pomagate pri varčevanju na vaš račun,Ko pa plačate zavarovanja vas pa nič ne upoštevajo!!!!.Ljudje, ne bodite tako naivni in ne padajte na prozorne fore zavarovalnic.Pred nekaj dnevi mi je znanka, ki je doživela prometni nesrečo, za katero je bila sama kriva vsa ogorčena pripovedovala , da ji je MEDICINSKA SESTRA (!) pri zdravniku razlagala, da naj niti ne poskuša uveljavljati odškodnine za poškodbe, ker do nje ni upravičena!!! Lepo vas prosim!!! Zavajanje na kvadrat! Seveda je upravičena, če ima sklenjeno AO+ zavarovanje.Tudi na tak način zavarovalnice služijo.Pravzaprav, od kdaj pa medicinski sestri znanje zavarovalniškega prava? Kako je že Prešeren pesnil: “, le čevlje sodi naj Kopitar!” Zavarovalnice morajo na vse mogoče načine zamašiti finančne luknje, ki so jim nastale .Se še spominjate zadeve Klemenčič in njene astronomske odpravnine? Nekdo mora to plačati.
Zdaj pa se preračunajte: ali imate raje 100.000,00 SIT po zavarovalniško, ali raje plačate odvetniku 50.000,00SIT in dobite izplačano 450.000,00 SIT. Račun je preprost, kajne.

Pomota – ne 1% provizije, ampak mu z veseljem plačam 10% ker je zasluženo!!!

Odvetnik Lipej naplahta vse svoje stranke za 10 odstotkov.
Zlatko Lipej hujši kot Hilda Tovšak.

Zlatko lipej gorenjska cesta 18, 20 je slab odvetnik mislim, da ga zanima najbolj kolko bo on vzel po možnosti tako da tudi davka ni treba odvest kar naravnost v žep.

Za zastopanje dobi honorar od zavarovalnice stranki pa to zamolči in še od nje pokasira in da naravnost v žep. Tudi meni je tako naredu.
Pojdite raje na odškodnina ali pa poravnava in bodo zrihtal.

Počrnite in kopirajte v iskalnik, če ne gre drugače:
http://med.over.net/forum5/read.php?151,6248727,6248727#msg-6248727

MajaBo [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 12:38
Pozdravljeni,
sprašujem o vaših morebitnih dosedanjih kontaktih z omenjenim odvetnikom.

Marjana
Odgovori • Citiraj sporočilo • Odgovor preko zasebnega sporočila • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem • Povej še drugim:
dthdta
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:02
Nisem imela kontakta osebno pač pa znanka. Ona zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Zaskrbljena Ida
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:22
Odvisno za kaj ga rabiš. Za odškodnine je super.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Jakica Pakica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:24
Mojemu možu je kar konkretno odškodnino (prometna nesreča) zdilal.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Tudi jaz
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:25
sem zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 14:54
Ja sej je OK .Ma pa čuden pristop .
Tako ,da če bi spet rabila nebi šla k njemu .
Nakoncu pred izplačilom sem morala podpisat kao sprejeti denar .Pol sem pa šla še v njegovo pisarno in je nekaj govoril in preštel denar pred mano in si 5000 sit kar v žep srajce dal .Nič nisem rekla ker sem si mislila :joj sem že podpisala sprejem te vsote ki naj bi bila .
in to je naredil tolk samozavestno,samoumevno ,da sploh ne dojameš .
Šteje,šteje in hop v žep zraven pa seveda govori .
Nevem no .sedaj bi raje še malo počakala na denar kot pa da en tak bizgec men to rihta.
V bistvu si pa lahko sami to vse uredimo ,samo se je treba malo poučit .
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Sori
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:36
Ja, tole vtikanje denarja v žep sem tudi jaz doživela……
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:55
Tudi meni je izboril večjo odškodnino od predlagane. Je pa tako kot je napisala ena dal nekaj denarja v žep. Vendar kaj čmo jaz sem bila zadovoljna, da sem kljub temu dobila več. Mislim, da je glede poškodb eden izmed boljših.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:34
A mal nakladate? Še nisem slišala, da bi odvetnik iztožil denar V GOTOVINI. Še nakazila na svoj račun se otepajo ampak ponavadi tožena stranka nakaže direktno na TRR tožeče stranke (ne pa odvetnika). Odkod pa naj bi dobil gotovino, da je potem lahko stran jemal?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:53
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:13

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .

Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
bačin
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:55

Citiram:
ena druga odvetnica

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .

Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?

Na bankomatu!
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:59
Tudi meni ni jasno kako se je ta odškodninski znesek znašel v njegovih rokah in da nisem prejela na TRR. Vendar je imel kuverto in v njej denar od katerega si je lepo vzel en del…….
To je bilo pri meni pred cca 8 leti ne vem kako je sedaj.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
*lunca* [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 19:29
Samo to me zanima, ali ste dejansko videle ponudbo zavarovalnice ali pa vam jo je posredoval le ustno, kolikšna naj bi bila in potem skeširal denar?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Odgovor preko zasebnega sporočila • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
lepo1
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 20:07
tudi pri meni je bilo enako, denar je pobasal v žep meni pa odštel 4000eur na roke. prav čudno je zgledal. ….
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 21:52
Zato pa dobro premisli kako pa kaj .
Jaz sem se počutila nekako ponižano s takim odnosom ki si ga je on privoščil.
Odločitev je pa vaša .

Zlatko Lipej hujši kot Hilda Tovšak.

Zlatko lipej gorenjska cesta 18, 20 je slab odvetnik mislim, da ga zanima najbolj kolko bo on vzel po možnosti tako da tudi davka ni treba odvest kar naravnost v žep.

Za zastopanje dobi honorar od zavarovalnice stranki pa to zamolči in še od nje pokasira in da naravnost v žep. Tudi meni je tako naredu.
Pojdite raje na odškodnina ali pa poravnava in bodo zrihtal.

Počrnite in kopirajte v iskalnik, če ne gre drugače:
http://med.over.net/forum5/read.php?151,6248727,6248727#msg-6248727
http://med.over.net/forum5/read.php?124,2376390

MajaBo [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 12:38
Pozdravljeni,
sprašujem o vaših morebitnih dosedanjih kontaktih z omenjenim odvetnikom.

Marjana
Odgovori • Citiraj sporočilo • Odgovor preko zasebnega sporočila • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem • Povej še drugim:
dthdta
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:02
Nisem imela kontakta osebno pač pa znanka. Ona zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Zaskrbljena Ida
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:22
Odvisno za kaj ga rabiš. Za odškodnine je super.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Jakica Pakica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:24
Mojemu možu je kar konkretno odškodnino (prometna nesreča) zdilal.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Tudi jaz
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 13:25
sem zelo zadovoljna.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 14:54
Ja sej je OK .Ma pa čuden pristop .
Tako ,da če bi spet rabila nebi šla k njemu .
Nakoncu pred izplačilom sem morala podpisat kao sprejeti denar .Pol sem pa šla še v njegovo pisarno in je nekaj govoril in preštel denar pred mano in si 5000 sit kar v žep srajce dal .Nič nisem rekla ker sem si mislila :joj sem že podpisala sprejem te vsote ki naj bi bila .
in to je naredil tolk samozavestno,samoumevno ,da sploh ne dojameš .
Šteje,šteje in hop v žep zraven pa seveda govori .
Nevem no .sedaj bi raje še malo počakala na denar kot pa da en tak bizgec men to rihta.
V bistvu si pa lahko sami to vse uredimo ,samo se je treba malo poučit .
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
Sori
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:36
Ja, tole vtikanje denarja v žep sem tudi jaz doživela……
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 15:55
Tudi meni je izboril večjo odškodnino od predlagane. Je pa tako kot je napisala ena dal nekaj denarja v žep. Vendar kaj čmo jaz sem bila zadovoljna, da sem kljub temu dobila več. Mislim, da je glede poškodb eden izmed boljših.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:34
A mal nakladate? Še nisem slišala, da bi odvetnik iztožil denar V GOTOVINI. Še nakazila na svoj račun se otepajo ampak ponavadi tožena stranka nakaže direktno na TRR tožeče stranke (ne pa odvetnika). Odkod pa naj bi dobil gotovino, da je potem lahko stran jemal?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 16:53
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ena druga odvetnica
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:13

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .

Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
bačin
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:55

Citiram:
ena druga odvetnica

Citiram:
ja ,ja
Pa ja no če je res !
On je takrat imel keš (gotovino )štekaš ! in šteje pred tabo in pol da nekaj v žep drugo pa v kuverto .Ti pa sam gledaš !
Še ni jasno ?
Jaz sem imela odškodninski zahtevek .
Zaradi prometne nesreče .

Ne, še ni jasno. Razumela sem, da je imel gotovino. Vprašala pa sem, kje jo je dobil?

Na bankomatu!
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
tbb
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 17:59
Tudi meni ni jasno kako se je ta odškodninski znesek znašel v njegovih rokah in da nisem prejela na TRR. Vendar je imel kuverto in v njej denar od katerega si je lepo vzel en del…….
To je bilo pri meni pred cca 8 leti ne vem kako je sedaj.
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
*lunca* [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 19:29
Samo to me zanima, ali ste dejansko videle ponudbo zavarovalnice ali pa vam jo je posredoval le ustno, kolikšna naj bi bila in potem skeširal denar?
Odgovori • Citiraj sporočilo • Odgovor preko zasebnega sporočila • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
lepo1
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 20:07
tudi pri meni je bilo enako, denar je pobasal v žep meni pa odštel 4000eur na roke. prav čudno je zgledal. ….
Odgovori • Citiraj sporočilo • Sledi temi • Posreduj sporočilo moderatorjem
ja ,ja
Re: Odvetnik Zlatko Lipej
26.05.10 21:52
Zato pa dobro premisli kako pa kaj .
Jaz sem se počutila nekako ponižano s takim odnosom ki si ga je on privoščil.
Odločitev je pa vaša .

Vsem ostalim, ki vas je g. Zlatko Lipej iz Medvod prnesu okrog. Ne jamrat ampak ukrepejte. Tole, kar tukaj pišete je poznan že par let. Zlatko Lipej je šalabajzer tahujše sorte. Jaz sem ga prjavu na odvetniško zbornico pa na pulcijo. Ena prjava niti ni tak problem. Ko jih bom mel pa 10 bo pa drgač. Pa snemejte pogovore z njim pa magar na youtube dejte če nimate jajc da ga prjavte pulciji.
Preveč je dobrih advokatou da bi dnar puščal pr takihle barabah. Čeferin vam bo garant tko naredu k je treba pa cenej.

Aldo

“Če stranka meni, da ji je odvetnikovo ravnanje povzročilo škodo, lahko uveljavlja odškodninski zahtevek iz naslova zavarovanja odvetniške poklicne odgovornosti pri zavarovalnici, pri kateri je odvetnik zavarovan. Če so podani tudi elementi disciplinskih kršitev, lahko poda stranka Odvetniški zbornici Slovenije še disciplinsko prijavo zoper odvetnika. Po ustaljenem postopku se prijava najprej odstopi odvetniku v pojasnilo in če gre za kršitev, se zadeva odstopi disciplinskemu tožilcu v pregon. Če prijave tožilec ne zavrže, obravnava zahtevo za uvedbo disciplinskega postopka disciplinska komisija prve stopnje oziroma disciplinsko sodišče (za hujše kršitve)”

Tole o Zlatku Lipeju sem pa tudi jaz slišal, kako to, da se inšpekcija ne zgane? Vse dela na črno.
Kaj ma človek tako dobre veze? Rotary klub pa to!? Ni kaj, veliko si upa.

Halo? In zraven še na veliko dvojno in trojno zaračunava. Ne morejo biti vse stranke bebaste, valjda ga je kdo tudi prijavil!?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close