Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek odvetnik blaž je goljuf, kodr verjame vedeževalcem je naiven bedak

odvetnik blaž je goljuf, kodr verjame vedeževalcem je naiven bedak

točno izjavo odvetnika pa si pojdite pogledat na včerajšnja poročila pop tv. skratka dejal je da je vedeževelac blaž goljuf, saj pravo za take nedokazljive lažnive zadeve kot je vedeževanje zadeve totelira do nekaj 10 ali 100 evrov, vse ostalo je gokjufija, grozimu do 8 let zapora. končno. tito je take vse pošibal na goli otok pa zaprl ke rje vedel da je to laž in goljufija. v socializmu vedeževanje ni bilo dovoljeno, kako je bil tastar pameten pa pravičen. zdej sp pa domobranci naredili demokracijo pa vsak krade pa goljufa na vsakem vogalu

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4059, 24.07.2025 ob 07:37

točno izjavo odvetnika pa si pojdite pogledat na včerajšnja poročila pop tv. skratka dejal je da je vedeževelac blaž goljuf, saj pravo za take nedokazljive lažnive zadeve kot je vedeževanje zadeve totelira do nekaj 10 ali 100 evrov, vse ostalo je gokjufija, grozimu do 8 let zapora. končno. tito je take vse pošibal na goli otok pa zaprl ke rje vedel da je to laž in goljufija. v socializmu vedeževanje ni bilo dovoljeno, kako je bil tastar pameten pa pravičen. zdej sp pa domobranci naredili demokracijo pa vsak krade pa goljufa na vsakem vogalu

? Tito je tudi zahteval, da vsi naredijo vsaj osnovno šolo in potem razumejo, ko kaj vidijo in slišijo.

Tisto ni bil noben Blažev odvetnik, ampak pravnik, predavatelj na pravnem faksu, ki ga večkrat mediji prosijo za razlage in mnenja. In ni rekel, da je ta vedeževalec goljuf, rekel je, da pravo tolerira plačevanje takih vedeževalskih uslug do višine sto evrov ali tu blizu, nerazumno visoki zneski pa v zakonu niso predvideni in se jih lahko tretira kot goljufijo, za katero je predvidena kazen do 8 let zapora.
Noben pameten ne bo nekoga brez sojenja kar imenoval za goljufa z imenom. On je komentiral vrsto dejanja, ne točno določenega človeka.  To bi bilo kaznivo dejanje, zato tudi ti malo pazi, kako kaj poveš.

Je pa jasno, da gre za goljufijo in da so taki čurimuriji lopovi, ki izkoriščajo butasti folk.

od kdaj pa obstaja “toleriranje” v pravnem smislu? To je ena lovska izjava in gorje državi, ki ima take predavatelje prava. Če je vedeževanje pravi posel, potem mora imeti vedeževalec tudi cenik in  navedeno koliko kakšna storitev stane in če je bila izvedena in pravilno zaračunana. Vse ostalo je delo na črno in goljufanje.

Spet vse skupaj smrdi po medijskemu linču šlogarja Blaža. Danes prvič slišim zanj, in mi dol visi za njega. Vsi ga poimensko izpostavljate in skušate povezati s tisto šlogarco, ki je neko glupo babo okoli prinesla za 150.000 eur. Nihče je pa ne izpostavlja poimensko. Zakaj le? Ja, ker ni tarča ona, temveč Blaž.

Da se razumemo, sploh ne branim Blaža, kot kaže je res en brezvezen mešalec megle in blefer. 

Pravim samo, da je zadaj očitno medijski linč.

Cerkve tudi mešajo meglo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close