Odgovoren se počutim za smrad Golob in co, čeprav ne hodim volitve
Samo povem, 09.09.2025 ob 15:19
Večina bo obkrožila kogarkoli razen puklastega.
In razen Goloba seveda. Tako kot se mi je zamerila ta nesposobna vlada, se mi ni se nobena do sedaj. Saj se ve, da tisti, ki grejo v politiko so ze v osnovi pokvarjeni, in so dobri sam za odstrel, samo sedanja vlada je pa se totalno butasta in prodana. Tudi bruke je imet pedra za premierja.
Direkt, 08.09.2025 ob 05:41
Golob in Svoboda so razočarali večino svojih volivcev zato je podpora komaj 13%. Dobili so priložnost, da naredijo nekaj dobrega. Pa niso in tudi ne bodo!
Korupcija, lopovščina, klientelizem, nepotizem…to jim gre dobro od rok.
To so skupne lastnosti vseh politikov. Vseeno je kaj volis. Najbolje seveda najmanjse zlo.
400 000 bedakov na 490 000 podlage, 08.09.2025 ob 06:18
Marca pojdi na volišče in obkroži manjše zlo.
Tudi mo smo na ta način volili pahorja proti Turku.
Kaj predlagaš sedaj? Koga proti komu? Golob se res ni izkazal. Koga namesto njega? JJ odpade absolutno. Kdo proti Golobu?
Forum je zaprt za komentiranje.