Očitno je JU preveč plačana
Gasilci nimajo časa viset tule gor in se usrat v vsaki temi.
Tudi zdravniki, učitelji, medicinske sestre, razni drugi koristni JU, ne visijo tu gor.
Tu gor visijo tisti JU uradniki, ki so zaposleni po raznih uradih, občinah, UE, ministrstvih.
Tisti, ki pošteno delajo, sigurno ne visijo cel dopoldan, ves delovnik na MONu. Ko je konec delavnika, MON umolkne.
Ja, popoldne prideš pa ti, odpreš nekaj hudo zanimivih tem, sigurno ti uspe koga privabiti sem. 🙂
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Forum je zaprt za komentiranje.