Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ocene moških in žensk

Ocene moških in žensk

A se ne reče sočnosti? :)[/quote]

ženo… o čem ti to?[/quote]

Boš že vedel, ko boš doživel. ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pismo, mislil je vendar na košarico Rdeče kapice in tisto, kar je imela v njej!! :)))))))))))))[/quote]

A to je tista bejba, ki se je šla zoo-ing z volkom, pol pa ga je vlekla še lovcu?[/quote]

Vsak komentar je odraz naših misli. Tudi tvoj. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ženo… o čem ti to?[/quote]

Boš že vedel, ko boš doživel. ;))))[/quote]

ne mi z X6 forami 🙂

ne mi z X6 forami :)[/quote]

Noup. Preferiram krogce. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

še na turnitju v košarki živ krst ne porajta 3. kaj šele slabše uvrščene ☺ … smo pač ljudje.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ženo… o čem ti to?[/quote]

Boš že vedel, ko boš doživel. ;))))[/quote]
a to je pljunek na tiča, da se ga lažje goni z roko ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

ne mi z X6 forami :)[/quote]

Noup. Preferiram krogce. :)[/quote]
se razume, krog je popolni lik, in nič ni bližje popolnosti kot ženska z jabolki…

Boš že vedel, ko boš doživel. ;))))[/quote]
a to je pljunek na tiča, da se ga lažje goni z roko ☺[/quote]

Tvoja prva misel… črni. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Noup. Preferiram krogce. :)[/quote]
se razume, krog je popolni lik, in nič ni bližje popolnosti kot ženska z jabolki…[/quote]

Perfekcija preprostosti. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


se razume, krog je popolni lik, in nič ni bližje popolnosti kot ženska z jabolki…[/quote]

Perfekcija preprostosti. ;)[/quote]
AMEN!

Perfekcija preprostosti. ;)[/quote]
AMEN![/quote]
pa obema, vsakemu svoj na vrat, kamen
,

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


AMEN![/quote]
pa obema, vsakemu svoj na vrat, kamen
,[/quote]
kamen za vratom je oljašanje v priemerjavi s tem ko ima človek tebe za vratom…mati Tereza bi te zadavila, grem stavit

Ja meni je dal NM3W oceno 8 tko, da vem da sem dober tip : )))


AMEN![/quote]
pa obema, vsakemu svoj na vrat, kamen
,[/quote]

Dislektik ali je to starostno? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če ti on da tako oceno….
Ne vem, jst se ne bi s takim hvali…. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Samo, da baba ni predebela. Tam 65 kg pri 165cm višine se še tolerira, 75 je pa čisto preveč. Da jih ima pa 80 in več je pa itak kar za pokopat.

Ti pa si tečka, še vedno na tem vztrajaš?…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


pa obema, vsakemu svoj na vrat, kamen
,[/quote]
kamen za vratom je oljašanje v priemerjavi s tem ko ima človek tebe za vratom…mati Tereza bi te zadavila, grem stavit[/quote]
spelji to stavo (v €), da boš relevanten ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

denar ni bil nikoli pod vprašanjem,….bolj je pod vprašanjem tvoje dojemanje nmw3…dokazano


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]

TUle bi pa ženske čisto drugače ocenile, vsaj jaz.
Robi, Marko, On, Seba – ti bi šli višje gor.
Matkič, Sadni, EnTip, Paco – nizko dol. Spider na sredino.


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]

TUle bi pa ženske čisto drugače ocenile, vsaj jaz.
Robi, Marko, On, Seba – ti bi šli višje gor.
Matkič, Sadni, EnTip, Paco – nizko dol. Spider na sredino.[/quote]
Bratuškova … as to ti al tvoj klon ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


5: DoSadni
6: Matkić
7: Spider, On_, Robi
8: Marko, Seba111
9: Paco, EnTip
10+ NM-3w

vsem jasno??![/quote]

TUle bi pa ženske čisto drugače ocenile, vsaj jaz.
Robi, Marko, On, Seba – ti bi šli višje gor.
Matkič, Sadni, EnTip, Paco – nizko dol. Spider na sredino.[/quote]

Nimam te za žensko ..

Jaz bi tudi visoko ocenila Markc pa Robija in Njega. Seba pa ne vem kdo je. O negativcih pa raje ne bi.


visoko v tabeli je 5: ☺
toliko o logiki

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Naštete bi jaz dala na 9 🙂 od 10.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close