Obsedenci, kaj vas moti svetla polt??!!!
@ne grem v solarij pa kaj
Aja, mogočće v osnovnih šolah… ko sem jaz bil v Valenciji sem zunaj videval predvsem punce v rangu tega (sploh ko je bil fuzbal)
[img]http://www.vincegolangco.com/wp-content/uploads/2010/07/spanish-girl_world-cup-2010_12-440×412.jpg[/img]
A tako se ti tolažiš? :)))))[/quote]
Preprosto dejstvo je tolažba? Seveda obstajajo izjeme in tudi slika, ki jo je nalepil Matjažko, ne prikazuje tipične Turkinje. Pravzaprav ste dvolični, ne vem, zakaj se na mene spravljate – večina teme je bila namenjena temu, kako so belopolte grde. V Španiji vidiš večinoma tole:
[/quote]
Latine veljajo za ene (naj)lepših, znanih po svoji temperamentnosti. 🙂
[img]http://api.ning.com/files/MKFc-iEKOZxMh2GNTU4MBD4YXN9GZScXYOtYGKQBKNOQk5ew5sC5eV5OfX3czjK0dEdYLf-tXKHvmLX5YY64iLyBCb8XBIzj/Brazil_Basketball_Models.png[/img]
Ljubček dragi, ti glede na tvoje jamranje na forumu niti sposoben ene ženske upecat. Niti takšne ne, ki ne ustreza tvojemu idealu. Precej žgancev boš moral pojesti, preden boš izbirčen in diktiral ženskam, kako bi morale izgledati.[/quote]
Ne vem sicer sicer s cim sem zasluzil, da si se skozlala name. Ti pa zagotavljam, da tudi ce bila miss sveta, te ob taksnem obnasanju se pofukati ne bi hotel. Pa si misli potem, lahko izbiram ali ne, lol. Sploh pa, vsaj jaz se nobeni nisem “diktiral” polti. Skozi sem dal vse polti in to mnogokratnik. Se pravi, da me taksna ali drugacna barva koze niti malo ne moti. 😉
Avtorica, v solarij hodijo samo neumni, ki še niso vzeli, da to ni zdravo. Praženje na soncu pa tudi ni zdravo.
Ja, imaš prav, nesamozavestne ženske pljuvajo po tebi. Take, ki se ne upajo dat v kratke hlače, če niso prej ne vem koliko časa v nezdravem solariju. aja pa še kak nezrel mulček tudi pljuva po tebi. Samo mnenja takih te po mojem res ne zanimajo :).
A tako se ti tolažiš? :)))))[/quote]
Preprosto dejstvo je tolažba? Seveda obstajajo izjeme in tudi slika, ki jo je nalepil Matjažko, ne prikazuje tipične Turkinje. Pravzaprav ste dvolični, ne vem, zakaj se na mene spravljate – večina teme je bila namenjena temu, kako so belopolte grde. V Španiji vidiš večinoma tole:
[img]http://media.canada.com/ff204c0a-f375-4bc5-91b0-f6cc14acdaa1/18mexicans3.jpg[/img][/quote]
Pajade! Bo treba biti malo bolj odprt. Ti vidš le tisto, kar želiš videti… vse latino lepotice si pa spregledala? 🙂
Sicer pa nisi prav dosti drugačna od teh, ki so te tako ‘napadli’ zaradi tvoje polti. Sama počneš isto ali še slabše, saj zmerjaš ljudi s temnejšo kožo in jih označuješ za slabšo raso. Razmisli raje kaj lahko spremeniš pri sebi, da ljudje ne bodo opazili tvoje polti, ki očitno moti še najbolj tebe.
Matjažko a te riti na fotkah ti sam “raztegneš” v photoshopu ali že tako narejene dol potegneš? Saj veš, da so photoshopirane? :))
Se spomnim kako sem se enkrat do solz nasmejala eni situaciji na ženskem stranišču. Popravljala sem si make up, nakar na sebi začutim nekaj parov poševnih oči, ki me gledajo z odprtimi usti. Ne vem, kaj se je dogajalo v njihovih ljubkih glavah ampak mislim, da so me imele za malce noro, ko so videle moj temen puder, ker so potem potegnile iz torbic svoje in se začele “beliti”. :)))
Jahh…tam doli je to res malce drugače :))
So mi pa veliko bolj všeč temnopolti ljudje in tudi na tistih lepotnih izborih se mi vedno zdi, da so vse punce lepe, dokler ne “uleti” kakšna Venezuelka in zasenči vse tiste, ki so videti kot Inge from Sweden. Ampak, to je pa stvar okusa…
Se spomnim kako sem se enkrat do solz nasmejala eni situaciji na ženskem stranišču. Popravljala sem si make up, nakar na sebi začutim nekaj parov poševnih oči, ki me gledajo z odprtimi usti. Ne vem, kaj se je dogajalo v njihovih ljubkih glavah ampak mislim, da so me imele za malce noro, ko so videle moj temen puder, ker so potem potegnile iz torbic svoje in se začele “beliti”. :)))
Jahh…tam doli je to res malce drugače :))
So mi pa veliko bolj všeč temnopolti ljudje in tudi na tistih lepotnih izborih se mi vedno zdi, da so vse punce lepe, dokler ne “uleti” kakšna Venezuelka in zasenči vse tiste, ki so videti kot Inge from Sweden. Ampak, to je pa stvar okusa…[/quote]
zmaga itak vsaka ki našobi žnablje v faf pozo in prepričlivo zašepeta … “a greva” ☺
neglede na barvo kože, las, velikost jošk in/ali riti, število let …
tej ženski nič ne paše, začensi s frizuro 😉
no vsaj plus ji lahko štejem to da nima po faci piercingov 😉
ocena: 6/10 MAX, morda 7 če ma res neverjetni štel pa dvomim 🙂
Sadni da se zraven te zbudiš brez make upa je za 1-1,5 ranga nižja!
to je čist povprečna 6ka brez make upa, ni šans da je to 8/10 ! razen če ma res NEVERJETNI štel kar pa dvomim
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://shrani.si/f/1S/Gq/1ObmjFDu/svetlokoza.jpg[/img]
[img]http://img41.imageshack.us/img41/5779/aslitandogan2.jpg[/img]