Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek obrezovanje

obrezovanje

Zanima me, kako je, če se obrežeš in če so kakšne prednosti, razen glede zdravstvenega vidika? Zelo bi bil hvaležen za nasvete tistim, ki so se obrezali. Star se 23 let. Hvala.

Prednosti?? Prednost je edino v tem, da si trajno iznakaziš svojega ku*ca. Druge prednosti ni!

Zdravstvene prednosti? A živiš v puščavi, kjer vidiš vodo 1x na dva meseca? 🙂

Pri seksu so mladi obrezani moški bolj “vzdržljivi”, saj je njihova glavica “vajena” trenja. Ne vem pa kako to izgleda na stara leta…

tisto kar odrezejo v gostilni prodajo kot “kalamare”
.
.

Zakaj raje ne, si preberi na strani: http://www.healthcentral.com/drdean/408/60750.html

Mnogi so se za ta poseg odločili iz verskih prepričanj/vzrokov in ne zdravstvenih.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kako pa to veš??? ;)))
Kvečjemu je manj občutljiva za tiste, ki so “brzostrelci”. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še ena iznajdba človeškega bolanega uma.

Markiz je nakazal. Stari Izraelci so naseljevali katero območje? Kanaan – polpuščavsko (higienski vidik).
Zakaj ne jedo svinjine? Ker je neprimerno (hitro pokvarljivo) za ta podnebni pas.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Markiz je nakazal. Stari Izraelci so naseljevali katero območje? Kanaan – polpuščavsko (higienski vidik).
Zakaj ne jedo svinjine? Ker je neprimerno (hitro pokvarljivo) za ta podnebni pas.[/quote]
Če je bil le higienski vidik, zakaj je to postal verski vidik ?

Markiz je nakazal. Stari Izraelci so naseljevali katero območje? Kanaan – polpuščavsko (higienski vidik).
Zakaj ne jedo svinjine? Ker je neprimerno (hitro pokvarljivo) za ta podnebni pas.[/quote]
Če je bil le higienski vidik, zakaj je to postal verski vidik ?[/quote]

A misliš ,da so poznali takrat pojem “higiena” in bili visoko ozaveščeni? 😉
Pri “primitivnih” oz naravnih ljudstvih je vse povezano z verovanjem.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Če je bil le higienski vidik, zakaj je to postal verski vidik ?[/quote]

A misliš ,da so poznali takrat pojem “higiena” in bili visoko ozaveščeni? 😉
Pri “primitivnih” oz naravnih ljudstvih je vse povezano z verovanjem.[/quote]
Ne razumem zdaj….
Najprej napišeš, da je bil razlog higienski, zdaj pa praviš, da se niso zavedali higienskih razlogov. 🙂

A misliš ,da so poznali takrat pojem “higiena” in bili visoko ozaveščeni? 😉
Pri “primitivnih” oz naravnih ljudstvih je vse povezano z verovanjem.[/quote]
Ne razumem zdaj….
Najprej napišeš, da je bil razlog higienski, zdaj pa praviš, da se niso zavedali higienskih razlogov. :)[/quote]

Ne, pojma higiena niso poznali takrat. Ti gledaš sedaj z očmi naše dobe na ljudi, ki so živeli izpred 2000, 3000 let? Morali pa so priti že do določenih izkustvenih izsledkov, verjetno skozi generacije, kaj je škodljivo – in seveda so to vtkali pač v religiozne zakone.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Markiz je nakazal. Stari Izraelci so naseljevali katero območje? Kanaan – polpuščavsko (higienski vidik).
Zakaj ne jedo svinjine? Ker je neprimerno (hitro pokvarljivo) za ta podnebni pas.[/quote]

Svinjine se ne je zato,ker se je Mohamed eno noč,ko je bila polna luna(in je bilo zelo svetlo) skril v “čredo” svinj pred svojimi nasprotniki.To je verski razlog.
Da pa je hitro pokvarljivo za ta podnebni pas-to pa je praktični razlog.

Isto je z obrezovanjem….verski razlog je,da si s tem “kosom svojega mesa” del sebe “daroval” bogu.(Tisti,ki to naredijo iz verskih razlogov,imajo ta obrezek skrbno spravljenega doma)
Praktični pa zaradi higiene.

Moj nasvet tebi avtor je,da se zdaj(v teh letih) ne daš več obrezovati.Bolj je boleče,več časa se celi in brazgotina ostane veliko grša kot če te obrežejo ko si otrok.

Kako pa to veš??? ;)))
Kvečjemu je manj občutljiva za tiste, ki so “brzostrelci”. :))[/quote]

Mlajši so v primerjavi s starejšimi pogosto “brzostrelci”. Ali pa drugače: brzostrelci se z leti umirijo …

Kako vem? Ehhh …. 😀

če nameravaš postat porno igralec je to “praktično” … ker je glavica tiča na svetlem tudi, ko je otepač še mehak ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

obrezal bi se zaradi ženske, tudi če gledas po procentih so ženske manjkrat obolele za kakršnekoli bolezni nožnice, če so bile z obrezanim moškim… hvala za odgovor

Kako pa to veš??? ;)))
Kvečjemu je manj občutljiva za tiste, ki so “brzostrelci”. :))[/quote]

Mlajši so v primerjavi s starejšimi pogosto “brzostrelci”. Ali pa drugače: brzostrelci se z leti umirijo …

Kako vem? Ehhh …. :D[/quote]

Marsikaj ti veš. 😉

Če se umivaš, ni panike? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ooooooo, ke lepo… A lulaš tud sede, ker ti je ženkica tko rekla?

Še boljši procent bi dosegla, če bi se še kastriral zraven, ko boš glih že tam….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Neverjetno, ne, da ženska celo seksa?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ne vem, če so bolj vzdržljivi, mislim celo da to sploh ni odvisno od tega ali je obrezan ali pa ne. Obema enako dogaja, le da eden ima čez kožico, drugi je pa nima. Koliko je kdo česa vajen, pa je bolj posledica izkušenj, kot pa tega, kako “izgleda”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close