Obletnice mature, valete
Na OŠ grem z veseljem, res pa je, da jih imamo morda enkrat na tri leta. Tudi na fakulteto imam dobre spomine in se z veseljem srečam z nekaterimi najtesnejšimi prijatelji.
Povabila na obletnico mature pa sem do sedaj vsa zavrnila, saj so me sošolci vsa štiri leta zaradi mirnega, oblutljivega in introvertiranega značaja ter ker sem imela pri ustnem ocenjevanju precejšnjo tremo psihično trpinčili in izobčili. Imela pa sem dokaj dober uspeh – le takrat, ko so kaj potrebovali, so gnjavili. Še danes imam boleč spomin na vse, kar sem preživljala v gimnaziji, zato sem vsakršni asociaciji na srednjo šolo izognem, koliko se le da. Glavno, da sem je rešena.
Forum je zaprt za komentiranje.