Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek obleke na viktorjih

obleke na viktorjih

Aaaaaa, grozno..večina je izgledala kot maškare. Danica? Samo veter ti je še manjkal v jadrih. Pa kaj si razmišljala? Izgledaš kot postarana, debela matrona. Sorči, drugače si čisto simpatična. Iris? A? Kaj si se pozabila depilirati in so dlake pokukale iz materijala? Grroooozno. Neva al’ kaj je že tista iz resničnostnega šova-oblečena kot klovn. Modrijani- pa kje ste dobili te grozne svetleče obleke, NN v rdečem korzetu. pa joški so ji skoraj ven padli, krilo prekratko, Regina- a si se šla mornarja in so ti tudi krilo merili v vodi….lepe in elegantne so bile Tomažinka, Pinoza in oblikovalka Štamol, Živa Rogelj, Drnačeva in njena hči ( čeprav materijal ni bil ravno večeren ), potem pa dolgo, dolgo nič…ŽENSKE a res nimate ogledala in kritika za svojo ritjo, ko se pripravljate?

koliko “kritikov” bo naredilo samomor, če nebi imeli koga za “glodanje” ☺
da pa kdo kometira tako vaško veselico kot so Viktorji, mora biti pa res globoko v depri ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Si me sprovocirala, da sme prvič v življenju šla to gledat… In razen Iris, kjer se človek res prekriža (kako je možno, da se taka lepotica, ki ji milo rečeno paše vse, zrihta tako, da milo rečeno izgleda neverjetnoprostaško…), drugo se da preživet. Pač, nimajo vse te ženske stilistko (ali pa mislijo, da so itak bolj pametne od nje…). Sploh pa Tomažinko, ki jo tako hvališ … meni se zdi prav brez veze. Obstaja milijon krojev, ki bi ji definitivno “izboljšali” postavo v primerjavi s tem, kar se vidi v tem brezveznem črnem krilu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close