Ob upokojitvi
Počakaj sedaj, da se zmanjša povpraševanje, da se zniža inflacija in pride finančna kriza, potem pa sporoči, če se še vedno želiš preselit. V Sloveniji lahko grem enostavno h staršem, če se preselita na drug konec, če pa bi živela nekje v tujini, pa bi to bilo bolj težko. In starejši kot so starši, bolj me skrbi zanje.
Na misel mi ne bi prišlo kaj takega.Tu je družina, so otroci, vnuki, prijatelji, znanci .S katerimi se lahko pogovarjam v svojem jeziku.Obletnice, praznovanja, druženja z bivšimi sodelavkami.Zdravniki, trgovine, dobre gostilne, morje , okolica in ljubi kraji.Da bi to vse zamenjala za nekaj cvenka? Zakaj že?
leana, 02.02.2025 ob 11:50
Nimata družine, vnukov?
Kakšne družine? Ali naj ju stara mati vzdržuje ali vnuki, ki še za sebe nimajo. Sicer pa te nič ne briga kam bo kdo šel, samo da se bo sam vzdrževal. Kaj tebe starši vzdržujejo? Vnuki se navadno tako pametnih kot si ti izognejo v velikem loku.
Forum je zaprt za komentiranje.