Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oaza Koseze, masaža hrbra, masaža celega telesa

Oaza Koseze, masaža hrbra, masaža celega telesa

Je kdo bil, so v redu?

Masaža je vredu,ampak mene je rama in križ še vedno bolelo.Ponujajo tudi neke proti bolečinske masaže,ki to sploh niso.Če iščeš masažo pejt k njim,če pa kaj več pa drugam.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8257, 08.09.2025 ob 07:07

Masaža je vredu,ampak mene je rama in križ še vedno bolelo.Ponujajo tudi neke proti bolečinske masaže,ki to sploh niso.Če iščeš masažo pejt k njim,če pa kaj več pa drugam.

Aha, ti si strokovnjakinja za masaže? Daj nalimaj diplomo!

Jaz se na to nič ne zastopim, sem pa rad obveščen!

za vampire dance

Glede na to, da si očitno neka brihta, te lahko jaz konkretno zmasiram z eno lajšto tja čez šimbas. Pametuješ, ko je najmanj treba.

Nisem slisala pohval, sem si tudi jaz ogledovala njihovo ponudbo in povprasala okoli, pa ni nihce pohvalil, kaj konkretno grajali pa tudi niso.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close