nujno,prosim!
Na avtobusni ti skoraj zagotovo ne bo uspelo parkirat (no, morda si mislila parkirišče pri železniški), priporočam ti, da poskusiš parkirat na Vilharjevi, to je ulica zadaj za železniško postajo. Tam so plačljiva in zastonjska parkirišča, in popoldan se zastonjsko najde brez težav (dopoldan je precej polno). Uprava Dela TČR je najbrž v Delovi stolpnici, te pa ne moreš zgrešit, saj se res nahaja na Dunajski in sicer na drugo stran kot je Vilharjeva. Samo čez Dunajsko moraš stopit. Taka črna visoka stolpnica, imenovana tudi ‘črna vdova’.
Če prideš po Celovški, potem pri delavskem domu zaviješ levo, na bavarcu zaviješ zopet levo in greš naravnost po Dunajski. Najprej imaš en semafor za pešce, potem drugi, potem je pa križišče pri Plavi laguni. Tu zaviješ levo na ulico Bežigrad in greš naravnost do konca. Tu zaviješ levo na Parmovo, pazi nimaš prednosti, in nato zopet naravnost do konca. Tu parkiraš in greš v Delovo stolpnico in to je to.
Če pa imajo upravo tam, kjer je tiskarna, potem moraš tam kjer zaviješ levo na Parmovo zaviti DESNO, po prednostni in potem naravnost čez križišče z Drenikovo, potem je križišče pri Ljubljanskih mlekarnah (še malo naravnost) in na levi strani boš videla veliko belo stavbo. To je delova tiskarna.
Forum je zaprt za komentiranje.