Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nsi nov predsednik

Nsi nov predsednik

Kdo je zmagal?

Zmagal je Boli Mekurac

Itak bodo izpadli iz parlamenta.  S to stranko je konec, je že uničena.

Namesto njih bo muslimanska stranka.

Sami klovni in pukloglavci  so v tej stranki. Kdor koli je vodja je itak konec s to stranko in tako je tudi edino prav. Toliko kot je pokvarjancev v tej stranki ,da že  od daleč  smrdijo.

Odgovor na objavo uporabnika
kdo952, 13.09.2025 ob 13:01

Kdo je zmagal?

Toplovodar

stari zlagani antipsticni vrtovec… upam, da skupaj s stranko dozivi preboj v vecno pozabo…

p.s. ospice dobim, ko ga slisim uporabljati izraz razvojna koalicija in preboj

Za Nsi bi bilo najbolje, da pride nazaj Ljudmila.

Nisem pristaš Nsi ampak, Ljudmila bi jih popeljala nazaj na šahovnico. Podmladek žal ji dorasel

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 48291, 13.09.2025 ob 18:11

Za Nsi bi bilo najbolje, da pride nazaj Ljudmila.

Nisem pristaš Nsi ampak, Ljudmila bi jih popeljala nazaj na šahovnico. Podmladek žal ji dorasel

če Jajo pravi, da je Vrtovc najbolj primeren, potem bo tako

Jernej Vrtovec Novi predsednik. 

Konec je,  Luda mila je nazaj, po naslednjih volitvah jih čaka enaka usoda kot SLS, nekaj časa bodo še na lokalnem nivoju, pa eu poslaca bodo še imeli do konca namdata, po tistem bo pa konec tudi za njih.

Sicer je pa tako, v SLO se izplača imeti stranko, nabereš  tistih nekaj glasov , dobivaš neposredna plačila iz proračuna, za plačo ali dve je hitro,  potlej se pa tako kot plemenski lahko posvečaš počitku na tuj račun.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close