Nsi nov predsednik
Konec je, Luda mila je nazaj, po naslednjih volitvah jih čaka enaka usoda kot SLS, nekaj časa bodo še na lokalnem nivoju, pa eu poslaca bodo še imeli do konca namdata, po tistem bo pa konec tudi za njih.
Sicer je pa tako, v SLO se izplača imeti stranko, nabereš tistih nekaj glasov , dobivaš neposredna plačila iz proračuna, za plačo ali dve je hitro, potlej se pa tako kot plemenski lahko posvečaš počitku na tuj račun.
Forum je zaprt za komentiranje.