Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NOVOLETNE ČESTITKE

NOVOLETNE ČESTITKE

Če mogoče iščete novoletne čestitke, si jih oglejte na http://www.niniart-cestitke.si. Sama sem jih naročila prejšnji teden in sem zelo zadovoljna z njimi. Imajo pa tudi ogromno ostalih čestitk, se splača pogledat.

Jaz jih pa sama delam.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Neosebno.

Bolj osebno, kot to, da jih sama dela, pa res ne more biti – ali ta tvoja pripomba leti na tisto prvo – takorekoč komecialno sporočilo …?

Moj komentar leti na to, da kupiš narejene:). Če jih delaš sam, je več kot očitno osebno:).

Torej – oprosti – bilo je pač malo dvoumno – zaradi vrstnega reda …

Ne opravičuj se, lej ga:).

Kam pa pridemo, če bomo vse delali sami, bo še več revežev.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close