Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek novo leto – koliko stanjejo meniji

novo leto – koliko stanjejo meniji

Ja, to pa res. Stoletnega boja za emancipacijo moških v kuhinji vam pa še ni uspelo izbojevat. Najbrž je kriva figa v žepu.

Sem odprla denarnico in mal preštela. Mam za ene štir pive in tri kave. Bo dost?

Hm? A štir pire mislš spit?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

To sam vračamo… Mislm, kr se seksa tiče… :)))))))))))))

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Brez debate?

ROTFL
ROTFL
ROTFL

se mi ne da tipkat dalje, ampak predstavlej si, da se bom vsaj cel vikend režu na ta račun…

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ljubim te.
Joj, kolk si dons fejst.
A si bla pr frizerju?
Joj kolk sm te pogrešu.

itd itd

Vsakič k sm pozabu kej tacga rečt me je tošl bolu al sm šu pa s trdmu spat.

Ampak, glede na to, da sm gorenc, sm se kmal navadu s trdmu spat.
Navada je pa železna srajca, prauvjo. Še srajce se naučim likat, pol pa ko vas jebe… :)))))))))))))))))))))))))

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Prevod
Ke si pa bla tolk cajta?

A si mogla k frizerju,sej si bla še čist dobra.Kolk si pa spet zapravla?
A je kej za jest(sem te pogrešov)?
Pol pa ni čudno,da greš spat s t….Veš,sem tud gorenjka.Če je treba povsod šparat,bomo pa še tam….

Vidiš, napaka. Ni treba nč prevajat. Dedec reče tist kr misl, oz. reče, tist kr misl, da more rečt. Kle ni nobenih skritih, zavitih in kompliciranih zadev tko kt pr vs…

Tko da, ljubim te pomeni:

Ljubim te

ali pa

a sem ti to dons že reku? Ma jebatga, bom za vsak slučaj še enkrat…

Aja pa še to: (ni namenjeno ravno tebi, ampak nč ne škod če kle napišem)

Molk pri moškem ne pomeni ne ne ne ja. Pomen zgolj in samo to, da ta moment ne bo reku nč… ;)))

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Ljubim te, je ljubim te!Čist res-to nisem prevajala.čao

Kolk cajta traja “ta moment” ?

Pr tem morš recimo upoštevat tud to, da za tistega, ki molči, en dan hitrejš mine, kot za tistega, ki napenja ušesa. Ajnštan je meu prau.

Molk drgač zmeri razumem kot ne. Aja, pa da tisti, ki molči, nima jajc rečt ne.

Kdor dolg jeziček ima, lahko tudi kačasto dolge besede izgovori. Ja? Ne?

In tri kave.

Očitno je zlo težko razumet, da mora človk včasih tud kej premislt preden butne?

---------------------------- z nobenim kavljem me ne dobite več ven

Pametni molčijo…zakaj že?

fantje ZAMENJAJTE ženske!al pa se med sabo sparte!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close