Nova razmerja, samski lajf
Misonkka… se mi zdi, da si nisva idejno blizu midve..namreč to je stvar svetovnega nazora, ne pa inteligence, niti ne civilizacije… in neko stališče pač lahko imaš, četudi ješ samo luk in krompir, ali ne pač? ali misliš, da moraš za to, da lahko razmišljaš, jesti pecivo na veliki planini po principu črednega nagona z vsemi ljubljančani, ki tu in tam za vikend pasejo svoj dolgčas, pri čemer so ogromno naredili zase, ker pač slučajno niso v btcju…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Realnost ne postilja z metuljčki in rožicami pri teh letih, ampak v najstniških. 😉
Princev v teh letih tudi ni več, pa če se ženske še tako trdno oklepate princeskinih hrepenenj 😉
Vsakdan in določena leta zahtevajo streznitev na večih področjih od žensk, ki so povezana z neobstoječim princem iz vaših sanj, medtem ko vas zasanjanost zaziba v izrazito neaktivno vlogo čakanja na “pravega”, na “veliko romanco”, na moškega, ki bi naj vasšo pasivno vlogo pretresel pri temeljih in vas povabil v aktivnost življenja. Prebuditi se je treba![/quote]Hja ti priložnostni provokator, kaj ko bi se odločil, kakšna pa naj bi bila veza med dvema? zgoraj si zmasakriral bikini, ki je na enega najlepših načinov opisala svojo ljubezen do moža, ki ni brez napak, je pa vendar najboljša možna… tu imaš samsko žensko, ki se nekako izgublja v detajlih, ki jih je bikini obšla…
namreč pametovati iz varnega zavetja teorije in streljati snajperske puščice s piedestala norčavosti in trivializiranja življenja drugih ti gre blazno blazno dobro…ampak kaj se skriva za tem… deček s šume niže ptuja…? da ne gre za iste neuresničljive sanje, ki jih potem konkretiziraš v večne resnice “življenje ni nikoli idealno…” in “stvari niso takšne, kot se zdijo…”[/quote]
Zakaj je*b*eš nekoga, za katerim si še pred meseci norela?
Koliko boš starejša toliko manj bo “metuljčkov in drhtenja srca”, na zastoj srca pa raje ne računaj…pride sam…..ccccc
Metuljčki so posledica samoprevare, ki se ji reče zaljubljenost, ta (samoprevara) pa nastopi le ob nevednosti, ki z leti pojenja, ker pridobivamo izkušnje. Posledično metuljčki ne vzletijo več, vsaj ne na tak način, kot se ti je to dogajalo dokler si bila mlada in naivna in lepa….
Sedaj nisi več tako mlada, naivna tudi ne več tako kot nekoč, ostala si samo še lepa….. 😉
Za ljubezen (ki še zdaleč ni enaka zaljubljenosti 😉 se boš pa morala potrudit sama.
To se ti pa ne da ali ne znaš/nočeš/ne zmoreš? :/
Vidim, da sem medtem ko sem se predajala soncu in morju zamudila nekaj metrov samih konstruktivnih postov. 🙂
Ja, če bi kdo rad slišal kakšen konkreten odgovor od mene, naj postavi konkretno vprašnje.Bom odgovorila,ko bom imela čas. Na provokacije pa se ne odzivam, to sem že enkrat napisala.
Če konkretnih vprašanj ni, pa pač pišem po trenutnem navdihu. In če moderatoratorja to ne moti do te mere, da bi me brisal tudi drugim ne bo hudega, še posebej ne takim, ki so že sami dejali, da se da tukaj določene zapise tudi ignorirat.
Drugače pa Primorke nismo histerične. Smo temperamentne. 🙂
Bikini, kaj te nepridipravi samo nekaj živcirajo in izzivajo? Ti samo povej, kateri je tisti tič, ki te najbolj jezi, bom ti jaz v oslombo pred napadi. Sicer pa temperamentne Primorke pa bi ja morale znati zlahka opraviti s štajerskimi kaveljci??? :))) Ne vem, ti si neka bolj mirna, saj veš, za očeta ne moreš nikoli vedeti, kdo je, če si se po njem vrgla. 😀 Menda so župniki bolj umirjeni. ;))
Bikinka, nisi bila ti včasih registrirana?
Hja ti priložnostni provokator, kaj ko bi se odločil, kakšna pa naj bi bila veza med dvema? zgoraj si zmasakriral bikini, ki je na enega najlepših načinov opisala svojo ljubezen do moža, ki ni brez napak, je pa vendar najboljša možna… tu imaš samsko žensko, ki se nekako izgublja v detajlih, ki jih je bikini obšla…
namreč pametovati iz varnega zavetja teorije in streljati snajperske puščice s piedestala norčavosti in trivializiranja življenja drugih ti gre blazno blazno dobro…ampak kaj se skriva za tem… deček s šume niže ptuja…? da ne gre za iste neuresničljive sanje, ki jih potem konkretiziraš v večne resnice “življenje ni nikoli idealno…” in “stvari niso takšne, kot se zdijo…”[/quote]
Zakaj je*b*eš nekoga, za katerim si še pred meseci norela?[/quote]Ti moja cenjena občudovalka ali pa morda matjažkova občudovalka…kako naj vem, kaj točno si, ko pa nisi registrirana… zakaj se ne obrneš zasebno s tem nežnim vprašanjcem, pa saj ne misliš da bom tukaj pisala svojih večnih zablodah in zgrešenih poteh..?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Bravo, On_. Tudi če so samo vržene besede brez iskrenosti in občudovanja, ki naj bi bilo v njih, če je v avtorici, ki so ji bile namenjene, vsaj še košček naivnosti, se ji bo ob njih ogrelo telo, tam nekje, ob duši…[/quote]Mogoče res izgleda, da so to samo vržene besede brez iskrenosti in občudovanja, a vseeno iskreno mislim, da je lepa, še več: nekomu je/bo najlepša 😉 Če bo le sama opazila to, da je nekomu “naj” in znala cenit/ustrezno ovrednotit potem……. potem bodo tudi rožice vzcvetele in metuljčki poleteli…. 😉 :))))
Bikini, kaj te nepridipravi samo nekaj živcirajo in izzivajo? Ti samo povej, kateri je tisti tič, ki te najbolj jezi, bom ti jaz v oslombo pred napadi. Sicer pa temperamentne Primorke pa bi ja morale znati zlahka opraviti s štajerskimi kaveljci??? :))) Ne vem, ti si neka bolj mirna, saj veš, za očeta ne moreš nikoli vedeti, kdo je, če si se po njem vrgla. 😀 Menda so župniki bolj umirjeni. ;))
Bikinka, nisi bila ti včasih registrirana?[/quote]
Nepridipravi? Na tem forumu? :)))) Sem imela priložnost srečat v življenju prave nepridiprave, ki sedaj recimo prestajajo zaporne kazni od 15 let navzgor. To tukaj res ni vredno niti da človek obrv privzdigne. 🙂
S Štajerci nisem imela nikoli težav. V LJ se je ponavadi že med študenti primorski temperament vedno najbolje ujel s štajersko razboritostjo. Res da so bile običajno posredi tekoče substance. Ampak tudi drugače moram reči, da imajo tisti Štajerci, ki jih poznam v živo, veliko več smisla za humor kot ti.
Ti meni mamo? In še očeta zraven? Ah, pa koliko si ti star, 15? To so čisto gostilniške fore, za izzivanje pretepa, ko ga imajo že vsi malo pod kapo. Me ne gane. 🙂
Mirna sem pa nisem. Vse je v glavi in v obvladovanju telesa in duha.
Da, bila registrirana in Bikini je še vedno registriran nick, In?
Ker nimaš nič pod kapo? 😀 :D[/quote]Da, bila registrirana in Bikini je še vedno registriran nick, In?[/quote]Človek ti piše na ZS pa ni odziva in je pač preveril, če si prava….. 😉 :)))[/quote]
Zato ker nisem tako malenkostna, da bi se pustila sprovocirat vsakemu da nerečemkomu.
Ah tisti ZSji… rajši ne komeniram. Če mi ima kdo kaj povedat, mi lahko na forumu. Nimam več dostopa do registrirane Bikini oziroma mejla s katerim je bila registrirana in ne mislim brat nobenih ZSjev.
Na forumu niti ne mislim z nikomer paktirat niti se it pritlehnost in ogovarjanje preko zasebnih sporočil. Mi je hitro postalo jasno, da tisto,kar poveš enemu, takoj pride še do drugih in na koncu celo na forum. Zakaj si ne bi zadevo poenostavili in pisali samo na forum? To je to.
Če kdo piše ZSje, pa naj jih. Jih res ne berem.
Ker nimaš nič pod kapo? 😀 :DČlovek ti piše na ZS pa ni odziva in je pač preveril, če si prava….. 😉 :)))[/quote]
Zato ker nisem tako malenkostna, da bi se pustila sprovocirat vsakemu da nerečemkomu.
Ah tisti ZSji… rajši ne komeniram. Če mi ima kdo kaj povedat, mi lahko na forumu. Nimam več dostopa do registrirane Bikini oziroma mejla s katerim je bila registrirana in ne mislim brat nobenih ZSjev.
Na forumu niti ne mislim z nikomer paktirat niti se it pritlehnost in ogovarjanje preko zasebnih sporočil. Mi je hitro postalo jasno, da tisto,kar poveš enemu, takoj pride še do drugih in na koncu celo na forum. Zakaj si ne bi zadevo poenostavili in pisali samo na forum? To je to.
Če kdo piše ZSje, pa naj jih. Jih res ne berem.[/quote]Čist tako, zakaj pa rabiš mail, da se prijaviš na forum?
Da ne bo pomote, sam ti nisem nikoli nič pisal na ZS, za ostale pa ne vem kdo je in kdo ni in kaj je če je…. sem samo tako nekaj napisal, da malo podkurim našega spovednika…. 😉
Ps
imela si všečen avatar 😉
Zato ker nisem tako malenkostna, da bi se pustila sprovocirat vsakemu da nerečemkomu.
Ah tisti ZSji… rajši ne komeniram. Če mi ima kdo kaj povedat, mi lahko na forumu. Nimam več dostopa do registrirane Bikini oziroma mejla s katerim je bila registrirana in ne mislim brat nobenih ZSjev.
Na forumu niti ne mislim z nikomer paktirat niti se it pritlehnost in ogovarjanje preko zasebnih sporočil. Mi je hitro postalo jasno, da tisto,kar poveš enemu, takoj pride še do drugih in na koncu celo na forum. Zakaj si ne bi zadevo poenostavili in pisali samo na forum? To je to.
Če kdo piše ZSje, pa naj jih. Jih res ne berem.[/quote]Čist tako, zakaj pa rabiš mail, da se prijaviš na forum?
Da ne bo pomote, sam ti nisem nikoli nič pisal na ZS, za ostale pa ne vem kdo je in kdo ni in kaj je če je…. sem samo tako nekaj napisal, da malo podkurim našega spovednika…. 😉
Ps
imela si všečen avatar ;)[/quote]
Mejl potrebuješ za registracijo.
Zahtevala sem novo geslo, ki je bilo poslano na mejl. Mejl sem pa ukinila. Niti pomotoma me ne bo več nazaj. 🙂
Če bi se dalo odjavit z Mona z Bikini, bi rajši naredila to.
Ojoj, kak poskus razvrednotenja. You really hurt my feelings! 😀
Kaj pa sedaj? Le glej, da se mi oddolžiš s samimi sladkimi besedami in pohvalami v nadalje in popraviš vtis, da vendarle imaš smisel tudi za malce špikast, ošiljen humor in nisi takoj užaljena. ;)))
Bikini, pa ponavadi si kot ženska ne registriramo nika, ki vzbuja pri moških določene asociacije na …. poletje, morje, sonce… ( po domače povedano: poznamo rezultat) :))), potem pa sami pri sebi rečemo, oh, ojej, ti moški, tako sem oboževana, da me skoz zasipajo z ZS in moramo spet uporabiti neregistiranega, ker sem preveč oblegana. 😀 No, ampak feeling je dober, če se moški zanimajo, vsaj za nekaj časa, a ne, potem pa jim damo košarico s prehodom nazaj na neregistiran nik, kar je še boljši občutek!!! :)))
Forum je zaprt za komentiranje.