Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Nova razmerja, samski lajf

Nova razmerja, samski lajf


Kako pa si predstavljaš realizacijo skupnega življenja z moškim, ki živi nekje na svojem ?
Da eden proda ali prekine najem ali oba prodata ali za vsak slučaj vsak ohrani svoje stanovanje ? 🙂


Hočeš rečt, da je človek len, če se mu nikoli ni ljubi lenarit? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pa mislim, da so za take, ki že imajo lastno stanovanje najbolj perspektivni prav tisti, ki živijo v hotelu mama. Seveda ne potrebujejo jahte ali česa podobnega. Pomembno je, da imajo dobro službo in nekaj prihrankov. Takega lahko ženska s stanovanjem vzame k sebi, se morda z njim celo poroči in ga prepriča, da s svojimi prihranki recimo zgradi hišo. Ko je hiša gotova, ga načevlja in je s tem upravičena najmanj do polovice.[/quote]

Zelo dobro Boom! Precej verjeten scenarij pri “sodobnih” ženskah. Ampak ali niso včasih prisegale na romantiko? 🙂 🙂 🙂


Kako pa si predstavljaš realizacijo skupnega življenja z moškim, ki živi nekje na svojem ?
Da eden proda ali prekine najem ali oba prodata ali za vsak slučaj vsak ohrani svoje stanovanje ? :)[/quote]
Saj bi ga vzela k sebi, ampak ne kar nekoga. Mora bit poseben, pravi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kako pa si predstavljaš realizacijo skupnega življenja z moškim, ki živi nekje na svojem ?
Da eden proda ali prekine najem ali oba prodata ali za vsak slučaj vsak ohrani svoje stanovanje ? :)[/quote]
Saj bi ga vzela k sebi, ampak ne kar nekoga. Mora bit poseben, pravi. :)[/quote]

Če noče polovico nove hiše 🙂 nima razloga, da ga vzame k sebi. V svojem stanovanju ne rabi še prisklednika.


Kako pa si predstavljaš realizacijo skupnega življenja z moškim, ki živi nekje na svojem ?
Da eden proda ali prekine najem ali oba prodata ali za vsak slučaj vsak ohrani svoje stanovanje ? :)[/quote]
Saj bi ga vzela k sebi, ampak ne kar nekoga. Mora bit poseben, pravi. :)[/quote]
Pravi že..Samo za kako dolgo…:)

Moški proda svojo hišo, se preseli k njej…Čez čas se skregata in potem ?
Kupi drugo….Gre v najem…:)

Za kako dolgo, to pa nihče ne ve. Mogoče do smrti. 🙂 Samo, da ne pride do kakih medsebojnih ubojev. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Saj bi ga vzela k sebi, ampak ne kar nekoga. Mora bit poseben, pravi. :)[/quote]
Pravi že..Samo za kako dolgo…:)

Moški proda svojo hišo, se preseli k njej…Čez čas se skregata in potem ?
Kupi drugo….Gre v najem…:)[/quote]

Mislim, da je avtor teme dobil dober odgovor na vprašanje, zakaj je vsak na svojem.

Kar pogosto naletim na moške, ki vztrajno in že dolgo iščejo žensko. Imajo hišo in takoj jasno povedo, da iščejo resno partnerko, pogoj je pa da se preseli k njemu. Pecajo pa ženske po celi Sloveniji.
POhvalijo se tudi, da so dobro situirani, da imajo poleg hiše, avto in dobro službo, vseeno pa nobenega uspeha?
Če bi držalo, da ženske iščemo moške s hišami in avti, da je to pogoj, bi takšni takoj dobili ženske pa jih ne.

Pa saj pravim: od premoženja, ki ga je on ustvaril že prej, ženska nima nič. :-)))


Pogoj je. Ni pa seveda edini. 🙂

Pa saj pravim: od premoženja, ki ga je on ustvaril že prej, ženska nima nič. :-)))[/quote]
Če se preseli k njemu in nima lastne nepremičnine, potem ima korist. In če on prej umre, potem ona podeduje po njem. 🙂

Moški, ki začne pecat na način, da želi resno vezo, da ima avto hišo in da želi resno žensko, ki se mora priselit k njemu, ponavadi pogrne na celi črti.
Ena stvar, ki jo ženske najbolj pogosto pomislimo ob selitvi je vsekakor služba. Seliš se tja, kjer imaš službo oz. jo lahko dobiš.
Če si doma iz MB, ne greš v KR stanovat, če nimaš tam šans za službo.
Danes je žal tako, da ni enostavno najti službo.

Pa saj pravim: od premoženja, ki ga je on ustvaril že prej, ženska nima nič. :-)))[/quote]
Če se preseli k njemu in nima lastne nepremičnine, potem ima korist. In če on prej umre, potem ona podeduje po njem. :)[/quote]

Misliš, da po njem podedujejo njegovi otroci :). Pogosto jih namreč že ima. Pa po možnosti še bivša žena kje.

Tako, da se ne splača ga zastrupit :).


Kaj pa, če moški pravi, da bi se rad preselil k tebi ? Spet pogrne ? 🙂


Kaj pa še mora imet zraven? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


No ja, za tisto 1/8 deleža pa res ne. 🙂


Kaj pa, če moški pravi, da bi se rad preselil k tebi ? Spet pogrne ? :)[/quote]

Jaz imam pa prostor samo za eno osebo :).

Malo se hecam, malo pa resno mislim.
Ampak to glede služb je kar res. Če sta dva na različnih koncih SLovenije in če en vztraja, da se ne bo selil (tudi ne na pol poti, da bi se oba preselila nekam vmes), je veza ponavadi obsojena na propad. Razen, če imaš tak poklic, da lahko povsod dobiš službo. Trmasto vztrajat, da se ne boš selil, da mora se drugi seliti, v takih primerih ne pelje daleč.

Marko, hja, jahto, a ne :).

Robi, kaj imaš že izkušnje, da si tako hitro izračunal, koliko bi ona dobila :)? Mladi, brez bivše in brez otrok, ponavadi še nimajo svojih hiš. No, razen, če si Jurček in ati Zoki.
Kdor ima hišo, ima ponavadi še kaj prtljage zraven. Recimo bivšo, ki biva v drugi polovici hiše ali pa ‘prijazno’ taščo.

Včasih so manj komplicrali. Vzela sta se soseda pa so grunt združili. Včasih niso študirali na romantiko. Včasih so kar starši preštudirali kaj bi se splačalo.
Zdaj pa mešamo zraven romantiko pa je cela zmeda :). Praktičnost in romantika se pa včasih tepeta in potem so težave.

Dokler ni bajta pod streho (iz njegovih prihrankov, seveda) se pa res splača malo potrpet. Tako in drugače :-))

[hr]

In zakaj potem kompliciraš? Bodi praktična in ne bo težav.

No bullshit! Danes namesto staršev same zelo dobro preštudirate, kaj se splača.

Seveda, saj sem praktična. Zato sem sama v stanovanju :).
Boom, saj veš kako je, če prideš k hiši. Potem mora človek vse požreti. Bolje malo pa tisto svoje.
So moški, ki se prisesajo ženski, so ženske, ki se prisesajo moškim.
Poznam dve ženski, obe brez službe, on v službi, pa še po službi kako delo na črno, da je ja denar. Ona pa ljubimca. Tako se zgodi, če si človek z denarjem dobi partnerja.

pa saj naj bi on bil tisti, ki bi se preselil k tebi in če ubereš pametno politiko, potem ga morda sploh ne bi bilo kaj dosti doma. Recimo, prva leta mu najedaš kako se gradnja vleče in bi se lahko malo bolj angažiral. Seveda bo revež vse popoldneve preživel na gradbišču, ti pa si ta čas magari omisliš ljubimca. Pozneje, ko gre gradnja h koncu pa zamenjaš ploščo: začneš se pritoževati kako ga nič ni doma, kako beži od družinskih obveznosti in kako sta se odtujila. Nekako na dan “prevzema ključev” pa vložiš za ločitev. :-))))

Sva včeraj z mojim tako bolj pasivno nek film gledala na tv Firma od Toma Cruisa, že stokrat videno.
Ampak ni fora v filmu, ampak v tem, da un tip reče ženi v filmu, da njeni so pa itak samo par urc stran od tam, kamor sta se nameravala preselit, tako da lahko kadarkoli skoči domov. Pa se moj ob tem nasmeji, češ za Američane je par urc malenkost, za Slovence pa katastrofa.Toliko o tem kako silne razdalje moramo Slovenci premagovat vsakodnevno, da pridemo do službe ali pa celo do ljubice.
Ja če se pa vse dela po liniji najmanjšega odpora, potem je pa rezultat takšen kot je in nič drugačen!

Mimogrede MB: KR je razdalja 157 km, ocenjen čas, da prevoziš to razdaljo z upoštevnajm vseh omejitev hitrosti je 1 ura 35 minut.
Za Američana piece of cake, za Slovenca še en razlog več za solznodolinstvo.

Gre se za to da tudi ženske niso več sposobne sprejeti odgovornost partnerstva. Raje vsak teden drugi kot pa da bi imele enega resnega in z njimi kaj ustvarile. Temu se pravi kultura “huk up” ki je prišla iz ZDA. Gre se pa za to da ženske prevzamejo moško razmišljanje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close