Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nov tip

nov tip

v študentskem domu sem včeraj spoznala tipa, ki mi je zelo všeč (ne le vizualno, ampak tudi osebnost in zdi se mi, da imava veliko skupnih interesov). njegov prijatelj mi je po 3 urah skupnega druzenja povedal da sem mu všeč…. vendar v celem večeru in noči (skupaj smo bili vzunaj do jutra) ni naredil nič, mogoče se je malo več pogovarjal z mano kot z drugimi…. danes mi ni poslal na fb friends invitation, mi je pa napisal privat sporočilo da roštilj odpade ker je bil dež (včeraj smo se zmenili)….

tip mi ne gre iz glave, po drugi strani se mi pa zdi vse skupaj malo čudno. kdo bi vedel, kaj imajo tipi v glavi…. a mi lahko kakšen tip razloži? 🙂

Tukaj je verjetnih več razlag. Ena bi bila recimo, da se enostavno ne zanima toliko kot bi ti rada, torej da si mu všeč kot frendica ne kot punca. Potem druga možnost je da je tip sramežljiv in bi te najprej rad bolj spoznal. Tretja možnost je da sploh ne išče punce. Vseeno se mi čudno zdi ko ti je poslal obvestilo da roštilj odpade, če bi bil jaz res zainteresiran za žensko bi te povabil recimo nekam na drinko namesto roštilja. Mogoče počakaj še malo kakšen teden, če ne bo nekega pravega interesa od njega pa pusti stvar pri miru ker se po vsej verjetnosti ne zanima zate. Pa tudi to da tip ni pokazal nekega večjega interesa ko ste bili skupaj v družbi bolj nakazuje na to sa se zate zanima bolj za frendico. Skratka počakaj še kakšen teden če ne bo prišlo nič od njega pusti stvar pri miru,.

nisem napisala tudi tega, da trenutno sem v zvezi katera ni ok in katero nameravam prekiniti (me je sam vprasal ce imam fanta pa sem mu razložila zadevo), druga je pa ta, da mi je njegov kolega rekel da sem mu vsec in se zanima zame, da je resen in da je ful vredu itd tip… da če imam probleme s fantom ga naj pustim in probam s tem ta novim… ne vem zakaj bi mi to govoril njegov kolega kar zako malo za BV…. njegov kolega mi je gto rekel po 3 urah druženja, potem smo bili skupaj še nadaljnih 5 ur- mogoče mu nisem bila vsec za pogovarjat, vendar meni se zdi da sva se res zelo ujela in ne vem če sem se s kom že bolj.

ne vem a naj mu jaz kaj napišem…ali naj pustim zadevo?

Ti najprej “popucaj” tisto za nazaj potem odpiraj “nove fronte”. Če bi to bilo že urejeno bi verjetno kazal še kaj več zanimanja, dokler pa to ni pa “v redu fantje” ne hodijo drugim v zelje….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Aja no to je pa druga stvar, če si še v vezi in ta novi tip to ve, seigrno se noče vmešavati in išče ženske ki nimajo “prtljage” in neke drame v lajfu. Tako da ti najprej končaj s svojim sedanjim tipom in potem išči druge oz. poskusi pri temu , ki ti je všeč. Verjeto si ta tip , ki ga zanimaš in ki je tudi okay po pričevanju tvojega frenda misi da si playerka zato se ni hotel nadalje zanimati zate.

Potem pa ti daj pobudo in naredi kaj, če je bolj sramežljive sorte in ne upa. Torej v akcijo! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ja ne vem…men je to mal čudn da ga jst km vabm. to morjo tipi nrdit

Moraš mu že nakazati, da si mu všeč. Vlasih je to porebno precej očitno, da jim “kapne”. 😀
Jaz bi mu s pečice prinesel največji kotlet, mogoče bo pa takrat pogruntal? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Moraš mu že nakazati, da si mu všeč. Vlasih je to porebno precej očitno, da jim “kapne”. 😀
Jaz bi mu s pečice prinesel največji kotlet, mogoče bo pa takrat pogruntal? :)[/quote]

matjaži, da nisi ti ta “nov tip”, zdaj pa punco nagovarjaš naj te osvaja na vse načine… še kotlete bi rad jedel :)))


Ali mu daj bolj očitno vedet kam ciljaš, ali pa ga pusti pri miru in se do konca življenja sprašuj kaj bi bilo, če bi bilo… Če ti je pod častjo da bi se tudi ti malo potrudila, potem pa bodi še naprej samska.

Moraš mu že nakazati, da si mu všeč. Vlasih je to porebno precej očitno, da jim “kapne”. 😀
Jaz bi mu s pečice prinesel največji kotlet, mogoče bo pa takrat pogruntal? :)[/quote]

matjaži, da nisi ti ta “nov tip”, zdaj pa punco nagovarjaš naj te osvaja na vse načine… še kotlete bi rad jedel :)))[/quote]

Bibitka, pri tebi bi uporabil drug pristop, prinesel bi ti čevapčiče s ptujsko rdečo čebulo. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjaži, da nisi ti ta “nov tip”, zdaj pa punco nagovarjaš naj te osvaja na vse načine… še kotlete bi rad jedel :)))[/quote]

Bibitka, pri tebi bi uporabil drug pristop, prinesel bi ti čevapčiče s ptujsko rdečo čebulo. :))[/quote]

S čebulo pa se mi ne bi prikupil, pa četudi je ptujska in rdeča. :))))

Bibitka, pri tebi bi uporabil drug pristop, prinesel bi ti čevapčiče s ptujsko rdečo čebulo. :))[/quote]

S čebulo pa se mi ne bi prikupil, pa četudi je ptujska in rdeča. :))))[/quote]

A nimaš rada čebule, potem pa imam luk zate.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

S čebulo pa se mi ne bi prikupil, pa četudi je ptujska in rdeča. :))))[/quote]

A nimaš rada čebule, potem pa imam luk zate.[/quote]

Kak že pravite tam pri vas… po luki se f**a :))))) Kaj pa po čebuli? tudi menda.:)))

Ti pa slabo bereš. Punca je v zvezi, ki sicer ni to to, ampak vseeno ni samska.

Še nasvet avtorici: malo si uredi podstrešje in ne repkaj za pozornostjo. Kaj ti bo pomagalo, da bi tak tip pristopil do tebe? Problem se rešuje v srži, ne pa išče klavne nadomestke.

Ti pa slabo bereš. Punca je v zvezi, ki sicer ni to to, ampak vseeno ni samska.[/quote]
Potem pa sploh ne vem, kaj vrta dalje 🙂

Joj, no kaj trabunjate jasno je kaj se dogaja. Ženska je že v vezi, torej ni uradno samska je v slabi vezi ki je ne zna, ne zmore oz. še razmišlja o tem kako končati. Ta tip za katerega se zanima ve da ženska ni samska in valda ne bo rinil vanjo. Po domače povedano je pri njemu že popušila če bi bila pametna bi temu sedanjemu tipu dala nogo in potem za temu novemu skakala. Je vsaj lekcijo za naprej dobila da naj si raje počisti svoj shit do konca potem pa skače za drugimi. Ta tip je pa pameten da je ne *ebe več, ker si želi žensko ki je uradno samska očitno noče drame. in si želi žensko s počistenim podstrešjem.

A se ti res? 😀 Potem bi marsikateri svoji za večero pripravil čebulo. 😀
Pri nas pa nam samo smrdi iz ust. Ne vem, kako ste Zasavke stvorjene. :)))
Bibitka, za božjo voljo, ostani pri papriki in paradajzu na piknikih!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aha, stvar je jasna. Zveza ni ok, prekinila jo pa boš, ko bo kje na obzorju nov primeren kandidat. In zdaj te zanima, če je to ta.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close