Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Notarski zapis

Notarski zapis

Z bivšim bova razdelila premoženje z notarskim zapisom. Ali je potrebno plačati še kaj drugega kot sestavo sporazuma, ki je odvisna od vrednosti? Morda potem še kak davek, taksa?

Kakšno premoženje ?
Če se gre za nepremičnino, potem je potrebno naročiti geometra, da določi površino. Potem pa seveda sodno takso, da se naredi novo parcelo. Če sta prej bila oba solastnika, potem se tu ne gre za prodajo in ni davka.

Sprašujem samo, če je poleg stroška notarskega zapisa še kak drug strošek – davek, taksa ?
Parcele in vse je v naravi že razdeljeno, saj sva pred tem, da greva do notarja, pa me zanima če je še kak drug strošek. Hvala.

Za davek mislim da ne, nisem sigurna, taksa pa mislim, da je. Povprašaj na ZK.

kaj pa klik na VEM portal??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close