Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek noro zaljubljena

noro zaljubljena

Noro sem se zaljubila v sodelavca.Tri mesece je trajalo.Bilo je lepo.V soboto pa je počilo.Brez posebnega razloga sva se skregala.Jaz sem se mu opravičila,čeprav nisem bila kriva vsega jaz.Mislim,da za kreg sta potrebna dva.Poslala sem mu sms-pa na njega tudi ne odgovori.Telefona pa sploh ne dvigne.Nobeden od naju ni vezan,zato mislim da bi se najina zveza lahko obnesla.Sedaj pa se mi je vse podrlo.Najbolj hudo pri tem pa je da ga noro ljubim.V službi delam težko nisem zbrana.Ves čas mislim le na njega.Danes sva se srečala na hodniku …oba sva bila v spremstvu ene osebe.Še pogledal me ni.Samo pozdravili smo se.Naj povem še to,da je zelo trmast,čim jaz takega značaja nimam.
Svetujte mi kako naj ga pozabim?Kako naj se obnašam v službi?Kako naprej?Sem čisto na dnu.

Veš, če po trem mesecih ni sposoben reči “idi v rit” – potem to definitivno ni partner za prihodnost. Kljub teumu mu daj še eno šanso, ga pokliči in reci, da se pogovorita. če ne drugega da se bosta lahko pogledala v oči, ko se naslednjič srečata. Vse skupaj pa je precej otročje.

Nisi mu več zanimiva,ker te je prepoznal.Mogoče si preveč vsiljiva,poiskusi še enkrat ter ga povabi na pijačo in se izzivalno privlačno obleči.Če se ne odziva ga pusti pri miru in ga ignoriraj.

ha ha ha .

sploh nisi smešen

Žan tebe pa zelo očitno očarajo samo izzivalno oblečene ženske. Kaj niso pomembnejše druge stvari kot pa dekolte in minica do popka ???

Zelo rad pogledam tako oblečena dekleta.Vem pa da prevlada pozitivni karakter.

pozitiven karakter dekolteja! drugače odpade?

Khm, na žalost pri nekaterih pali ravno mini in dekolte… Sam glede tvojega tipa pa en nasvet… sem imela podobnega, trmastega, na onc je izpadlo skoraj kto da se smao jaz trudim, pa tud to ti začne po nekaj časa razjedat samozavest, tako da, brezveze silit… BTW mogoče boš celo srečnejša, če ne boš z njim, ker če je ap tak kreten, pol pa ne vem… Sicer je pa težko, včasih traja tud ko se pogovoriš še kak emsec, da prideš na stara pota, vsaj men se vedno dogaja tako.

Ko sta se podala v to vezo sta vedela do česa lahko pride. Če se razideta in da skupaj delata morata dorasti tej situaciji. Če nista za skupaj pač nista in ne sili vanj ker iz tega ne bo nič dobro. Odrasti in sprejmi in preboli.

Drugega ne znaš kot provocirati.Uboga si.

Imela sem približno tako situacijo, pa se ni obnesla.Še sedaj ne vem točnega vzroka.Pogovarjava pa se tudi ne.

skuzi! če pa tako napišeš, da mi daš besede v usta. Drugič bo bolje…

Potrebuješ počitek in skuliraj se.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close