Nohti
Zdravo. Imam vprašanje, kako gledajo ženske na eno stvar. Namreč rad si pustim malo daljše nohte. Star sem 18 in pred leti sem vedno grizel nohte. Ko pa sem se odvadil kakih 2 leti nazaj, imam pa raje malo daljše. Ne tako da ne bi mogel nič delati, ampak daljše kakor drugi. Pa me zanima kaj si o tem mislijo ženske
LP
Meni to ni všeč. No takole bom rekla. Če bi moj fant hotel imeti tako, bi ga probala prepričat (no verjetno bi kr težila tok časa dokler si jih nebi postrigu), da to ni lepo pri fantu. Če bi imel pa kakšen znanec take nohte me pa nebi motilo toliko da bi se obremenjevala. Imej daljše nohte če ti tako paše, samo morajo biti pa negovani in čisti.
Forum je zaprt za komentiranje.