Najdi forum

Nohti

Zdravo. Imam vprašanje, kako gledajo ženske na eno stvar. Namreč rad si pustim malo daljše nohte. Star sem 18 in pred leti sem vedno grizel nohte. Ko pa sem se odvadil kakih 2 leti nazaj, imam pa raje malo daljše. Ne tako da ne bi mogel nič delati, ampak daljše kakor drugi. Pa me zanima kaj si o tem mislijo ženske

LP

V bistvu sploh ne poznam moških/fantov, ki bi si puščali daljše nohte. Meni so všeč kratki in urejeni nohti – govorim za fante.

LP

…nisi povedu…na nogah al na rokah?

Na rokah. Pa ne mislt da mam take ko ženske. Sploh ne. Samo par mm mam daljše. To sem pa vidu ko sem enkrat gledal neko oddajo o manekenkah in manekenih. Pa so mel manekeni vsi mal dalše nohte.

Men se to zdi hudo nagravžen. So pa okusi različni.

A mas nalakirane?

emm, NOT

sej nisem p****

Samo zanimal me je kak gledate na to. Vidim da ne glih dobro

če imaš lepe prste in so nohti okusni, torej negovani in ne pretirano dolgi je men to čist ok

Meni to ni všeč. No takole bom rekla. Če bi moj fant hotel imeti tako, bi ga probala prepričat (no verjetno bi kr težila tok časa dokler si jih nebi postrigu), da to ni lepo pri fantu. Če bi imel pa kakšen znanec take nohte me pa nebi motilo toliko da bi se obremenjevala. Imej daljše nohte če ti tako paše, samo morajo biti pa negovani in čisti.

jaz osebno sem za kratke! če je tip še ne vem kako dober me zaradi tega odbija! dosti žensk nas med prvim pogleda tipu v roke!!!!
tisti manekenčki pa jih naj kar imajo-me ne ganejo

jak,kratke poba ne dolgih

sej se bi mi res zdel mal čudn, da bi si tiste na nogah grizu…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close