Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek noce si odstranit dlak

noce si odstranit dlak

Pozdravljeni, forumasi 🙂

Imam sledec problemcek: vse na fantu mi je vsec, zatakne pa se, ker je odlocno proti, da bi si dal odstraniti dolge, crne, GRDE dlake na hrbtu. Ni zdaj zarascen kot kocevski medved, ampak me vseeno zelo zelo moti. O tem sva se nemalokrat pogovarjala, pa niti meni ne pusti, da bi mu jih vsaj pobrila, ce mu je ze na depilacijo sramotno it. Pogovorila sem se z njim o tem do sedaj vedno zlepa, ampak res me moti, da groza.

Nasvet?

Meni bi bilo tut to nagravžno. Mislim na hrbtu yuk. Pomojem se sramuje in ti zato ne pusti da mu jih pobriješ. Poskušaj se bolj pogovoriti o tem, kakšne so tvoje želje, pač da te moti in daj mu vedeti da to ni nič sramotnega in čudnega če bi mu jih pobrila. Pač reči mu v smislu, da ti se tudi briješ zaradi higiene pa zato ker je bolj sexy da mu ugajaš. Verjetno tudi ti njemu ne bi bila všeč če bi bila kot Chubaka ali pa da bi imela na hrbtu dlake. Vprašaj ga če bi mu bila všeč vsa dlakava. Ali pa če se bo še puntal, pusti da ti raste vse, še v štacuni kupi kakšne umetne kocine pa si jih pripopaj na hrbet pa na prsa pa boš potem videla če mu bo to kull:)

Ali pa probaj tisto kremo Veet, ki dlake razgradi, sicer mene peče koža po tisti kremi je ne uporabljam več. Lahko to poskusiš pri njemu, ker imajo tipi debelejšo kožo.

Dobr da te sam na hrbtu moti.

Ko gre v napad na KatyBates , nasrši dlake na hrbtu ko ježevec, ona pa bi mu rada to dol obrila…. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mogoče bi pa rad, da ga sprejmeš takega, kot je. Mogoče bi se bolje počutil. Mogoče nima potrebe po tem, da se prilagaja drugim…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako prisrčen primer čustvenega izsiljevanja :))) Zna bit zabavno videt njegovo grimaso (ker komentarja od šoka verjetno ne bo).

In mu zagruli, draaagi, pridi, te zmasiram z novim oljem… ter ga v resnici namaže z Veet kremo? Potem pa gresta pod tuš in mu zdrgne dlake dol, pol pa naj se punta, jel? 🙂

Če bi mela js tacga deca, bi si še umetni rep namontirala poleg kocin. :), bi se prec pobril.

Predstavljaj si, Princess28, da je bila njegova bivša navdušena nad njegovim ljubavnim tepihom, da ji je bil to totalen rajc, višek moškosti, potem pa nabaše na avtorico, ki bi rada to njegovo “moškost” pobrila, say what?

Ja defenitivno, okusi so različni, obstajajo ženski, ki jim je dejansko sexy poraščen moški hrbet.

S čim si si jih pa ti odstranjevala, da si spremenila spol?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

A če bi se njemu zdele sexy zaraščene pazduhe in kosmate noge bi si pa pustila rast dlake ali bi jamrala na MON -u kolk imaš trapastega nagnusnega dedca ki te gotovo nima rad ker te hoče na vsak način spremenit? Tebe motijo dlake in mu težiš brez da bi pomislila če pa ne gre slučajno njemu na jetra tvoje konstantno sitnarjenje. Bogi fant. Počasi ne bo odstranil sam dlak ampak kar celega sebe ven iz tvojega življenja. Odrasti.


Ampak potem bodi toliko fer in rep nosi ves čas s sabo. Pošteno bi bilo, da bi ga imela gor, še preden te je spoznal. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Še dobro res. Jaz predlagam, da naj tvoj vedno leži na hrbtu in problem je rešen.:)

Princess28, hvala za podporo. Vsem ostalim, ki si delate norca-> sploh niste smesni. Ne bi pisala sem gor, ce ne bi mela resnega problema s tem.

In Princess je edina, ki ti ni nudila podpore, temveč potuho. Se pa strinjam, da imaš resen problem s tem. Ti, ne tvoj fant. Rešuj ga torej pri sebi, ne pri njemu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moj ima tudi kar nekaj dlak po hrbtu, pa mi na misel na pade, da bi mu težila. Sicer je res, da ni videti najlepše, ampak kaj čem, če je tak.

Sicer pa poznam zelo malo moških, ki bi se brili še kje drugje kot brado. (enega poznam, ki si brije noge,ker je športnik).

Nasvet: sprijazni se in ga pusti na miru. Me zanima kako bi ti reagirala, če bi on skritiziral kakšen del telesa na tebi (recimo, da si povečaš prsa-verjetno bi takoj tekla k zdravniku).

jst temu pravim feminizacija tipov. Ne moreš zahtevat da se brije no. Če se enkrat se mora skos. Pa če pogledaš mal neokol vidiš tipe ki so napol ženske. Dost so krive pa take kt si ti.

Še ti se ne depiliraj en čas in si pusti rasti dlake pod pazduho… pa bo videl, če mu je všeč…

Mogoče pa bi pustil, da mu jih pobriješ (dlake na hrbtu), če mu v zameno pustiš ureditev tvoje “frizurice”…

Meni se na prsih pojavljajo redke črne dlake in seveda jih redno brijem, enako pod pazduho pa tudi s “frizurico” kdaj presenetim svojo drago…

Al pa najboljše, da si roko stran odsekaš, potem bo pa videl, če mu boš še všeč ali ne. Ali pa, eno oko si ven izpuli, takrat te bo pa res razumel.

😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ZA KOZLAT nasvet!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Joj no, pa ne sekirat moškega zaradi dlak na hrbtu. Razumem, da se ženska buni, če moški postane recimo lovec, alpinist ali kaj podobnega za kar rabi veliko časa pa to ni bil, ko sta se spoznala. Te dlake pa so verjetno bile na njegovem hrbtu že tudi takrat, ko sta se spoznala?

Kriza je, ko se zagledaš v nekoga samo zaradi zunanjosti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No samo Marko, priznaj, tvoja punca je lepa tudi fizično a ne da?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

No samo Marko, priznaj, tvoja punca je lepa tudi fizično a ne da?[/quote]

Po njegovem se moramo zagledati v nekoga zaradi keša 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

No samo Marko, priznaj, tvoja punca je lepa tudi fizično a ne da?[/quote]
Poudarek je bil na SAMO. Saj smo se razumeli a ne?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close